Golf 4 120 max?

Golf 4 120 max?

Hajd ti si najpametniji. Ako mozes pomoci pomozi ako ne zaobidji me glupih komentara. :)
Kako da ti pomognem ? Da ti pisem nesto sto sam vec pomenuo sta ces uraditi?
Druga opcija je da ti platim ciscenje (pjeskarenje centriranje)
Ima cak i aditiva s kojima se to cisti i da se neskida al nije to to.
(ako si na mene mislio)
 
Član
Prijatelju probaj ovu moju varijantu , nista te ne kosta . Bas sam evo isao da probam golfa i ravnica prema maredu nabio 160 ,ne ide u safe
 
Član
Nemoj okolisat , reci sta mislis.Ja probavo i radi,kako god da bude i da se nije ocistila kako treba,meni ne treba brze od 60 jer rjetko izlazim iz grada, tako da svako neka radi sta njemu odgovara pozdrav i bez ljutnje
vjerovatno je i problem bio dizel plus brzina do 60 izadji malo na auto put mjesecno jedno 20 minuta :) mozda bi trebo nabavit benzinca ,dizel kad se ne vozi moze puno vise da kosta nego kad se vozi
 
Rijetko ce se cuti da se nekom divljaku zacepila turbina sto ga stalno stisce i ne stedi gorivo...........Voznja na niskim obrtajima + neki tamo fazoni za stednju goriva + voznja auta po 5 minuta i ugasis ga i nepalis vise pola dana = zacepljenja, utusenja i ostala srnja koja se vecini ljudi desavaju....
A ta čađ / katranasta koja se nakupi po dijelovima turbine mozes samo sanjati da ce se sama ocistiti.....pa ti covjece rastavis turbinu i pomocu 1000 sredstava i par sati rada se shebes da je ocistis sad zamisli kako se sama cirkulacijom zraka cisti......nikako...to kas prione da te Bog sacuva.......
 
Član
Svako vozi ono sto moze, ako nemas para za odrzavanje kupis jednostavnije auto kojem svaka sitnica nije 100KM i vise.
I ne znam sto napadas lika bezveze, oko toga moze bit 100 stvari al svi tarzani pa hoce preko neta auto popravit.
Ne popravlja se auto na internetu nego kod majstora. A to sto ti smatras da ce ti neki izljevi bijesa pomoci da popravis auto, varas se... Jel tebi puno il malo dat za popravku auta nije nicija stvar, al ako ti neko nekim cudom pogodi u cemu je problem, a male su sanse da hoce, opet moras platit popravak.
I nisi samo ti problem, nego je u zadnjih dva mjeseca bar 10 likova sa autima tih godina i nedostatkom para za odrzavanje istog imalo neki problem i svi ga popravljaju preko tastature.
A u svakog i dalje auto neispravno...
 
Top