Golf 4 120 max?

Golf 4 120 max?

Član
Ko ceka taj dočeka :D
Kod kolege se ocistila pa se nadam da ce i kod mene

Neki dan sam radio golfa covjeku koji je cekao da se ocisti turbina..
Umjesto 80Km za ciscenje turba bilo je:
Reparacija turbine 440KM, + vakum ventil 120KM
Motor tdi 66kW - 600 KM
i et jos ruke za pakovanje motora, ubacivanje u auto i ulje i filteri.. Covjeku drago, vise mu ne ide u safe mode :D
 
Neki dan sam radio golfa covjeku koji je cekao da se ocisti turbina..
Umjesto 80Km za ciscenje turba bilo je:
Reparacija turbine 440KM, + vakum ventil 120KM
Motor tdi 66kW - 600 KM
i et jos ruke za pakovanje motora, ubacivanje u auto i ulje i filteri.. Covjeku drago, vise mu ne ide u safe mode :D
To povukla ulje pa ga snasao taj problem ?
 
Dokle god map i n75 rade svoj posao nebrini , nece te snac ta
belaj (osim ako turbina nije sva u ulju.
A to sto cekas ........ docekat ces samo da ti podje izbacivat
vec na 80 km/h :)
 
Član
Evo da napisem sta mi se desilo danas. Krenem za sarajevo i izadzem na auto put, golf dodze do 120 i ugasi mi turbinu.Ja stanem,ugasim-upalim i krenem,turbina se vratila opet.Zatim ga dignem lagano na 115 i jedno 20 km sam vozio izmedu 115 - 120 . Tad sam dao gas i golf je vjerovali ili ne progulio i stigao do 170 km/h . Nisam smio više jer ne znam u kakvom je stanju turbina.Spustim onda na 90 km/h i reko da probam hoce li se opet turbina ugasiti na 120. Vratim auto u cetvrtu i do poda i golf dodze do 180 km/h. Dakle , hocu da kažem da mi se turbina sama procistila i ja sam rjesio problem :D .
Mozda sam vas malo smorio dok ste citali ovo, ali drago mi je da sad radi pa sam dosao da napisem haha :p
 
Član
dobro je ako se sama procistila, samo da to potraje da ne bude za koji dan ponovo isto ili nedaj boze gore...
 
Član
Evo da napisem sta mi se desilo danas. Krenem za sarajevo i izadzem na auto put, golf dodze do 120 i ugasi mi turbinu.Ja stanem,ugasim-upalim i krenem,turbina se vratila opet.Zatim ga dignem lagano na 115 i jedno 20 km sam vozio izmedu 115 - 120 . Tad sam dao gas i golf je vjerovali ili ne progulio i stigao do 170 km/h . Nisam smio više jer ne znam u kakvom je stanju turbina.Spustim onda na 90 km/h i reko da probam hoce li se opet turbina ugasiti na 120. Vratim auto u cetvrtu i do poda i golf dodze do 180 km/h. Dakle , hocu da kažem da mi se turbina sama procistila i ja sam rjesio problem :D .
Mozda sam vas malo smorio dok ste citali ovo, ali drago mi je da sad radi pa sam dosao da napisem haha :p
Ti si to buraz rijesio al privremeno :D To ti je isto tanjir poslije rucka, prospi grah iz njega reci ces da je tanjir cist a tanjir i dalje prljav, nista dok se to fino ne ocisti i uglanca :D
 
Član
A ljudi bacaju pare na ciscenje usisa, turbine, egra... znaci treba ga samo stisnut na autoputu... a vozat auto iako baca u safe mod..
 
Član
A ljudi bacaju pare na ciscenje usisa, turbine, egra... znaci treba ga samo stisnut na autoputu... a vozat auto iako baca u safe mod..

Nemoj okolisat , reci sta mislis.Ja probavo i radi,kako god da bude i da se nije ocistila kako treba,meni ne treba brze od 60 jer rjetko izlazim iz grada, tako da svako neka radi sta njemu odgovara pozdrav i bez ljutnje
 
Član
Nemoj okolisat , reci sta mislis.Ja probavo i radi,kako god da bude i da se nije ocistila kako treba,meni ne treba brze od 60 jer rjetko izlazim iz grada, tako da svako neka radi sta njemu odgovara pozdrav i bez ljutnje

Vozas neispravno auto bar dva mjeseca vec. To mislim. Nije poenta u 60 nego je poenta kad se nesto razleti a okolo djeca...pa se prospe ulje.. pa ja radi takvog izvrtim auto na Bulevaru nekad prije 3-4 godine... pa i ja prospem ulje zbog susreta kartera i ivicnjaka... pa pizdarija...
:)
 
Član
Ma nece doci do toga vjeruj , ja to lagano vozim ne silim ni malo. A bio sam kod onog majstorana kraju l. Polja i kaze da se treba ocistit ali da se ovako moze voziti kolko ja hocu , samo da izbjegajem duze relacije ( sto meni odgovara ).
 
Član
To nije odrzavanje auta nego nuzna popravka...kad skroz crkne...al eto... svakom svoje, samo sto dalje od mene na cesti...
 
Ako tebi netreba preko 60 km/h , onda ja stvarno nevidim
razlog postavljanja teme o safe mod-u.
Trebao si to odma rec nebi ni pisali dzaba :)
 
Top