GOLF 4 1.9 TDI

GOLF 4 1.9 TDI

Član
Pozdrav,
već sam neko vrijeme na forumu pa eo da nabacim par slika mog ljubimca :cool:

Znači golf 4, 2000., 19 TDI...crna boja..slike kako je izgledao do nedavni slijede:

slika-87033-2013-01-1358236081-velika.jpg


slika-87033-2013-01-1358183861-velika.jpg


i eo jedna iznutra:
slika-87033-2013-01-1358275777-velika.jpg


e, sad ga pomalo sređujem, sutra sam na pranju pa ću poslikat što sam do sad odradio i postaviti slike..
 
Član
navlake ne diram, platio ih 50€ u Njemačkoj :icon_rolleyes:

spasile su me par puta do sad...

evo update slika:

1gfypd.jpg


5bpkdd.jpg


2cd9943.jpg


219ulua.jpg


2dlt3qe.jpg


Znaci sto sam radio:
- nabacio felge
- ugradio ove led daylight
- stavio led pozicije

Planiram jos:
- one sive inox okvirove tablica
- led osvjetljenje tablica
- krovni spojler
- zatamljenje zadnjih stakala
- neke obrve
- sportske neke pragove

nemogu da promjenim naslov teme? zelio bi napisati Update 13.4.2013.

Uslikat ću ga još po noći s vanka i iz unutra..

Taman ga oprao sredio kad nevrijeme:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Fino izgleda, ali su presvlake nula bodova, iskreno... Nemoj samo kitit auto, možeš unutrašnjost fara u crno ofarbat, tako da se samo ova 2 okrugla sjenila i žmigavci vide, ostalo crno da bude :)
 
Član
neznam zasto su navlake problem..:icon_eek:
ovdje malo ruzno izgledaju jer su se zguzvale, ali inace uzivo su skroz ok.
 
Član
Ovo je samo sugestija, zato si i postavio ovdje auta, zar ne? Pozitivan komentar je da je auto očuvano... ali su bitniji oni negativni, bar za mene... a da su roza boje boli nas tuki, tvoje je auto ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Ovo je samo sugestija, zato si i postavio ovdje auta, zar ne? Pozitivan komentar je da je auto očuvano... ali su bitniji oni negativni, bar za mene... a da su roza boje boli nas tuki, tvoje je auto ;)


Ma sve ok, nema ljutnje ni nista..nego mi cudno da su svi baš komentirali navlake:icon_biggrin:
znaci ti rece za farove, skinem ih i samo crnim sprejem obojim okolo sjenila i zmigavaca?

vidio sam jednog jos u gradu s takvim farovima samo u njega nije obojeno nego je s onom carbon folijom urađeno

inače sicevi su mi ekstra samo sto me strah da ih ne sjebem..nedavano mi jedan malac ljepilo prosuo po navlaci
 
Član
Dobra cetvorka, samo mi se planovi nesviđaju nije to auto za obrva,spojlera i ostalih cudesa, imas u Sirokom MK4 GTI JUBI, "20th Anniversary" ugledaj se na nju. ;)
9fo83t.jpg


To je moje mišljenje.Puno srece sa autom i puno prijeđenih kilometara.:icon_smile:
 
netreba golfu mk4 puno da bude savrsen a lako ga je i unakazit sretno dalje navlake koliko su lose ajd to nego netko se nije ni sekune potrudio da ih bar utegne kako treba lp sretno dalje
 
Član
golf je ocuvan..a slazem se sa jurkijem za ovu sliku..prednji i zadnji nastavak na branik..odraditi farove i malo se folijom poigrati zatamniti znak i detalja malo i super..;)
 
Član
I ti si ljubimac automatica. i moj je golf 4 automatic. :cool: kolko ti ima kw. a golf je lijep. sretno puno predjenih kilometara.
 
Član
soffa je napisao(la):
golf je ocuvan..a slazem se sa jurkijem za ovu sliku..prednji i zadnji nastavak na branik..odraditi farove i malo se folijom poigrati zatamniti znak i detalja malo i super..;)

pa nemogu se sjetiti ovog golfa što je postavio, znam da je bio 1 GTI drama u Širokom..ali meščini da je lik sad prešao na golf 6 zvijerka prava mu je ako je to taj isti;)

a ovaj nastavak prednji dolje na braniku mi se pravo sviđa..gdje ovo mogu nabaviti? kakav zadnji predlazete?

kako ste mi ideje davali tu i ja sam se predomislio pa se i planovi mjenjaju:
- zatamljenje nazad i bocno
- bojenje farova
- za znak cu jos razmisliti
- inox okvirovi za tablice
- eventualno krovni spojler
- za pragove nisam vise siguran
- i kad bude vise love neke dram dobre felge 16 ili 17

i bit će drama :cool:



Eko10 je napisao(la):
I ti si ljubimac automatica. i moj je golf 4 automatic. :cool: kolko ti ima kw. a golf je lijep. sretno puno predjenih kilometara.

nisam neki pretjeratni ljubimac dosta sam vozao c klasu automatic pa se naviknes a i ok je..

ima 101 konj, presao 165 000, 2000. god


nasao sam ovdje razne branike i ove nadodatke (LIP-ove!?)

http://www.rieger-tuning.de/BK_DE/index.html

kod www.ao-leko.com

stranica 398, desno plavi golf ovaj dodatak prednji mi se sviđa, a zadnji mozda nesto kao na str 392 desna strana lijevo slika iznad?
 
Član
e zaboravio sam reć pa da ne tražim di da pišem, sad nekad mi dolazi novi ovaj Rapid Škoda:

Rapid-1_2305259c.jpg


pa ako zelite mogu malo poslikat, opisat i to..ako vas zanima..posto je nov pa sumnjam da je bilo vec nekih ovdje koji su ga isprobavali:cool:
 
Top