Golf 4 1.9 TDI 4Motion

Golf 4 1.9 TDI 4Motion

Član
Da i ja uzmem nesto normalnije za svaki dan, ako nista, barem da imam klimu :)

Golf 4, 1.9 TDI 4Motion, 2003g, 150KS, 320Nm, od opreme ima svega i svacega, klima, koza, el.podizaci, el.retrovizori, tempomat, grejaci sedista, ASR, ABS, Air bagovi... Uglavnom, autic za svaki dan, a ide bas lepo, mora se priznati. Za sada stock, a u planu chip i to je to. Mozda neke 17" felne za letnju varijantu, ove su 16" sa gumama 205/55/16, ali za sada ovako :)









 
Član
Fin autić(zvijer), inače moja želja je uvijek bila ovaj TDI 110kw hhh, neka bude sa srećom :)
 
Član
Odavno sam navikao da samo dobra auta imas, tako da mi je drago uvijek vidjeti novu temu ili eventualno update na postojece :D
Srecno!
 
Član
Danas je Golf cipovan i ide znatno bolje, za po gradu bukvalno perfektan, jede asfalt i preskace aute kao od sale. Sada ima oko 180KS/4000rpm i 390Nm/1900rpm , sto je veoma lepo za auto tezak 1350Kg, po gradu ga je stvarno milina voziti.
 
Član
ARL je stvarno predobar za grad, nemam reci, svega sam se navozao i mogu da kazem da je ovo za gradsku voznju najlagodnije od svega sto sam imao :)
 
Član
oduvjek mi se svidjao ovaj motor jos kod tebe 4 motion plus chip...mislim da solido ide..:)
 
Top