Golf 4 1.9 DI

Golf 4 1.9 DI

Član
i ja sam jednom vidio ovako,mene momak ubjedjivao da je tako,ja ga ismijavao,de ba reko garant bio sdi pa otkinuto:lol::lol::lol:
 
Član
Tu oznaku DI sam viđao na audiju A4 1995-2001 godina i to nekoliko puta...na Gofu nisam viđao i vrlo vjerovatno da se radi o SDI...u oba slučaja (mislim na Audi i Golf)
 
Član
elmo je napisao(la):
Tu oznaku DI sam viđao na audiju A4 1995-2001 godina i to nekoliko puta...na Gofu nisam viđao i vrlo vjerovatno da se radi o SDI...u oba slučaja (mislim na Audi i Golf)

De procitaj temu i postove.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
elmo je napisao(la):
Tu oznaku DI sam viđao na audiju A4 1995-2001 godina i to nekoliko puta...na Gofu nisam viđao i vrlo vjerovatno da se radi o SDI...u oba slučaja (mislim na Audi i Golf)

De procitaj temu i postove.;)

Pročitao ...:icon_rolleyes:

Šta pokušavaš reći.....:icon_question:

Pročitaj moj post pažljivo pa pročitaj naslov teme :cool:
 
Član
elmo je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
elmo je napisao(la):
Tu oznaku DI sam viđao na audiju A4 1995-2001 godina i to nekoliko puta...na Gofu nisam viđao i vrlo vjerovatno da se radi o SDI...u oba slučaja (mislim na Audi i Golf)

De procitaj temu i postove.;)

Pročitao ...:icon_rolleyes:

Šta pokušavaš reći.....:icon_question:

Pročitaj moj post pažljivo pa pročitaj naslov teme :cool:

Ocigledno nisi. GTI TDI je postavio post koji je ovo Golf, bar se meni cini, pa da ne budemo u zabludi svi.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
elmo je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
elmo je napisao(la):
Tu oznaku DI sam viđao na audiju A4 1995-2001 godina i to nekoliko puta...na Gofu nisam viđao i vrlo vjerovatno da se radi o SDI...u oba slučaja (mislim na Audi i Golf)

De procitaj temu i postove.;)

Pročitao ...:icon_rolleyes:

Šta pokušavaš reći.....:icon_question:

Pročitaj moj post pažljivo pa pročitaj naslov teme :cool:

Ocigledno nisi. GTI TDI je postavio post koji je ovo Golf, bar se meni cini, pa da ne budemo u zabludi svi.;)

Mislim da GTI TDI nije u pravu... evo našao sam za Audija A4 da se ugrađivao ja famozni DI motor sa 75 KS...to definitivno nije turbak ... ima na wikipediji pa pogledaj...

1.9 DI I4 8v SOHC 75 PS (55 kW; 74 bhp) 150 N·m (111 ft·lbf) 158 km/h (98.2 mph) 1996–2001
 
Član
ustvrdili ste vi moj q

fino vam covjke kaze

to je sdi 68 konja, ko je, zasto je, maknuo S, neznam, valda da se ne sramoti
sta ja znam koji vrag

nikakvi tdi ili neke extra osnovne verzije...sta moze osnovnije od basis golfa??? NOT:D
 
sdi motor vidi se na slici crijevo od zraka ide pravo od kucista filtera ispred motora u usisnu granu
a kod tdi crijevo zraka ide iza motora prema turbini!!!


ja nisam nikada vidio audijaA4 dizela bez turbine a radim u audiju
 
Član
jasmin16v je napisao(la):
Evo audija http://www.4kotaca.net/HR/oglas356582/AUDI-A4-19-DI.htm

Jbg ovaj DI ima turbinu :icon_question:

Odakle mu 75 konja a ima turbinu i direktno ubrizgavanje????????

svašta :icon_question:
 
Član
jasmin16v je napisao(la):
Ima ili nema turbinu? Ja nekako vjerujem da nema, jer razlika je samo u 7ks u odnosu na SDI.

Pa SDI u golfu V ima 75 KS, a ovaj audi što si stavio link, kad se pogleda slika motora tačno se vidi turbina,

a zašto ima oznaku DI i tako malo konja jbg ko će mu ga znati...
 
Član
2-500x400.jpg


kad je rijec oko tog audija, na ovoj slici se vidi da nazad ne pise DI nego TD, a na motoru lafo DI, ma ko ce ti ga znat... :lol:
 
Član
elmo je napisao(la):
jasmin16v je napisao(la):
Ima ili nema turbinu? Ja nekako vjerujem da nema, jer razlika je samo u 7ks u odnosu na SDI.

Pa SDI u golfu V ima 75 KS, a ovaj audi što si stavio link, kad se pogleda slika motora tačno se vidi turbina,

a zašto ima oznaku DI i tako malo konja jbg ko će mu ga znati...

Mozda nema intercooler? Kao u opelu 2.0di(82ks) 2.0dti(101ks), razlika u snazi je da DI nema intercooler.
 
Top