Golf 4 1.8 turbo

Golf 4 1.8 turbo

Član
Pozz ekipa,
Imam jedan problem,u pitanju je golf 4 gti 1.8 turbo 110KW 2002 godina,
Kada se auto pritisne(npr. odem u sarajevo na autoput i vozi se nekih 160km/h)
i onda kad se stane ,znači stanem na semaforu,u leru auto ubacim i krene trokirat,obrtaji spadaju ispod 500rmp, a kad se voza auto normalno znači po gradu ono koji put se i pritisne do 100km/h nista mu radi extra,samo ovako kad se negdje dalje vozim ,krene najednom trokirati.
Ubačene nove svijećice,filter goriva,zraka, zamjenjena prije 2 dana iberlauf crijeva(bila popucala)
Ako itko zna o čemu je riječ nek pomogne,,hvala
 
Član
agattu je napisao(la):
Pozz ekipa,
Imam jedan problem,u pitanju je golf 4 gti 1.8 turbo 110KW 2002 godina,
Kada se auto pritisne(npr. odem u sarajevo na autoput i vozi se nekih 160km/h)
i onda kad se stane ,znači stanem na semaforu,u leru auto ubacim i krene trokirat,obrtaji spadaju ispod 500rmp, a kad se voza auto normalno znači po gradu ono koji put se i pritisne do 100km/h nista mu radi extra,samo ovako kad se negdje dalje vozim ,krene najednom trokirati.
Ubačene nove svijećice,filter goriva,zraka, zamjenjena prije 2 dana iberlauf crijeva(bila popucala)
Ako itko zna o čemu je riječ nek pomogne,,hvala

To je meni bilo kod audija cak mi se znao ugasiti na semaforima jednostavno padne obrni moment... Otisao kod majstora i nekom dugom sipkom mi je supao po motoru i kasnije nema problema. Navodno samo sintno stelovanje oko protoka goriva ako sam ja tako skontao
 
Član
Da znači nekad se baš ugasi auto,ili neće da primi gas,moram krenit ono na 2000obrtaja ga nabit da bi kreno da se ne ugasi, a šta mi je činit???? Dali su možda dizne začepljene
 
Član
agattu je napisao(la):
Da znači nekad se baš ugasi auto,ili neće da primi gas,moram krenit ono na 2000obrtaja ga nabit da bi kreno da se ne ugasi, a šta mi je činit???? Dali su možda dizne začepljene

Svakako otidji do nekog dobrog majstora sigurno ces rijesit problem za cas. Mislim.da nisu dizne zacepljene jer bi onda bili drugi simptomi nebi ti onda ni normalno vozio. Kazem ti meni je problem rijesio za 5 minuta mozda je i kod tebe tako... Al svakako otidji strucnjaku nemoj supat nista 100% treba samo dostelovati motor
 
Član
George je napisao(la):
agattu je napisao(la):
Da znači nekad se baš ugasi auto,ili neće da primi gas,moram krenit ono na 2000obrtaja ga nabit da bi kreno da se ne ugasi, a šta mi je činit???? Dali su možda dizne začepljene

Svakako otidji do nekog dobrog majstora sigurno ces rijesit problem za cas. Mislim.da nisu dizne zacepljene jer bi onda bili drugi simptomi nebi ti onda ni normalno vozio. Kazem ti meni je problem rijesio za 5 minuta mozda je i kod tebe tako... Al svakako otidji strucnjaku nemoj supat nista 100% treba samo dostelovati motor


Onda ću sutra otić na onu dijagnostiku,neka ga majstor skopča pa će izbacit neku grešku valjda, svijetli mi ona žuta lampica od motora, pa se nakon nekog vremena ugasi(15-20 dana)
 
Član
Tako ti je najbolje ;) ovako samo lupamo bezze a htio sam da ti kazem da moze bit sitnica da se ne sekiras haha ja
 
Član
Ma to mi i jest najgore,ako bude neki velk kvar,ali nadam se da nije,eto ti si rijesio bez problema, jer sam sve izmjenjo , i opet trza,
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Pregledaj sva vakum crijeva!

Zamjeno vakum (iberlauf) crijeva prije 2 dana, bila 3 crijeva puknuta,pa sve stavio novo i sad je sve ispravno

lov2xlr8 je napisao(la):
provjeri mjerac mase protoka zraka ili kako se vec zove :)
Gdje se to nalazi,to moram znači nać negdje novo pa da isprobam dali je do toga???
JEr samo u leri auto ne radi fino i možda do 2000rmp ostalo čim se pritisne povuče ko lud,samo u leri i na mali obrtaji trzucka
 
Član
Danas bio na dijagnostici i pokazuje grešku Lambda Sonde, e sad me zanima gdje ima kupiti to,i koja je cijena otprilike???
 
Super Moderator
Sad ti treba dobar majstor da skonta u cemu je problem da on izbacuje gresku lambda sonda.. Cesto tu gresku izbaci auto kad odvuces na dinagnostiku ja sam par puta tako promijenio al ne bude do nje uvijek nesto drugo. Jesu ti bobine uredu? Na 1.8T znaju praviti probleme
 
Član
allroad je napisao(la):
Sad ti treba dobar majstor da skonta u cemu je problem da on izbacuje gresku lambda sonda.. Cesto tu gresku izbaci auto kad odvuces na dinagnostiku ja sam par puta tako promijenio al ne bude do nje uvijek nesto drugo. Jesu ti bobine uredu? Na 1.8T znaju praviti probleme


Mislim da su bobine OK,jer je danas očitavano na dijagnostici,i nesta je i bobine gledao,kaže da su dobre da nije do njih, i danas auto normalno radio sve extra,a eto nekad neće nikako da radi kako treba,neznam šta ću,
 
Top