Golf 4 1.6 FSi

Golf 4 1.6 FSi

Član
Ćaos raja, nakon sto sam prodao golf 3 1.9 td, odlucio sam se ovaj put za benzinca, gledao par auta fiat stila 1.6, focus ovo ono, i slucajno mi izleti ovaj autic, za ove pare iskreno mislim da bolje nisam mogao uzeti(5300KM).
Radi se o Golf 4, motor 1.6 FSI, 110hp, 81kW. Motor koji se kod nas toliko i ne vozi, odnosno dosta rjedje. Zahtjeva bolje gorivo i koliko sam cuo nesto skuplje odrzavanje. Za ova 2 mjeseca sto je kod mene nisam imao vecih problema, promjenuo fleksibilno crijevo koje je bilo progorilo te je pokazivalo gresku za izduvne gasove, sijalicu za osvjetljenje tablice. Na satu pise 213000KM, na 210000 mjenjano ulje, e sad da li je vracan sat ne znam. Znam da je uvezeno auto prije 4 mjeseca iz Njemacke i da je EURO 4 motor.
Solidan autic za moje potrebe, fino i ide ali time se i potrosnja dize sto je specificno za ove fsi motore.. gradska voznja otprilike oko 9.5/10 litara, dok sam na otvorenom spustao na 5.7/5.8L, ako malo agresivnije vozim tipa petom 90/100 onda je oko 6.5 7l.
R6JEL
 

Prilozi

  • GOLF 1.jpg
    GOLF 1.jpg
    123,1 KB · Pregleda: 91
  • GOLF 2.jpg
    GOLF 2.jpg
    114,8 KB · Pregleda: 87
  • GOLF 4.jpg
    GOLF 4.jpg
    126 KB · Pregleda: 83
  • GOLF 3.jpg
    GOLF 3.jpg
    137,9 KB · Pregleda: 98
  • GOLF 5.jpg
    GOLF 5.jpg
    206 KB · Pregleda: 92
  • GOLF 6.jpg
    GOLF 6.jpg
    146 KB · Pregleda: 83
  • GOLF 7.jpg
    GOLF 7.jpg
    147,8 KB · Pregleda: 78
Poslednja izmena:
Član
Makni ovu ponjavu iz gepeka i vidi jel mozes naci neki drugi nacin da fiksiras pojacalo.. nema potrebe za ovom spagom.. (mada fino ide uz otirac :p) i to je to onda :D
 
Član
Makni ovu ponjavu iz gepeka i vidi jel mozes naci neki drugi nacin da fiksiras pojacalo.. nema potrebe za ovom spagom.. (mada fino ide uz otirac :p) i to je to onda :D
hahah, nisam nista dirao, kad sam kupio tako bilo.. ma gepek nikad ne otvaram drug.. a sto se ticej jacine dobro jee, 1200W ovaj sivi, + 600w pojacalo, i 2 mala od 300 :$
 
Član
Mozes li mi reci druze kako je sjediti na tim profilisanim sjedistima,da li si se vozio na obicnim golfovim i ima li razlike neke velike izmedju obicnih i profilisanih? Ja imam obicne a planiram kupiti takve profilisane,za duza putovanja bi sigurno dobro dosla
 
Član
Mozes li mi reci druze kako je sjediti na tim profilisanim sjedistima,da li si se vozio na obicnim golfovim i ima li razlike neke velike izmedju obicnih i profilisanih? Ja imam obicne a planiram kupiti takve profilisane,za duza putovanja bi sigurno dobro dosla
Općenito u profilisanim te bočne stranice bolje drže u sjedištu, u krivinama te ne baca po sjedištu i slično
 
Član
Mozes li mi reci druze kako je sjediti na tim profilisanim sjedistima,da li si se vozio na obicnim golfovim i ima li razlike neke velike izmedju obicnih i profilisanih? Ja imam obicne a planiram kupiti takve profilisane,za duza putovanja bi sigurno dobro dosla
Kao sto rece liaar, bocne stranice drze fino i ne letas, udobnija su od obicnih, i dosta ljepse izgledaju, nisu ni tvda ni mekana, bas fino udobna..
 
Top