Golf 4 1.6 74 kw

Golf 4 1.6 74 kw

Prije 15- tak dana sam kupio Golfa 4 1.6 SR 74 kw, 101 ks. Auto je u mojoj blizini prije vozao jedan stariji covjek koji nije puno prelazio sa njim, auto je dosta lezalo u garazi. Ugradio sam mu nov plin, najbolji sto sam mogao naci. Ali ima problem, kad je hladno gasi se nekih 5 minuta, isto kao da mu sauh ne radi i prilikom naglog ubrzavanje trza. Promijenio sam mu svjecice juce i trzanje je nestalo.. Jos je problem ostao sto se gasi kad je hladan, i ne vuce mi uvjek isto.. Nekad ide bas dobro, i prima gas fino a nekada slabije. Sta bi trebao ocistiti jer auto nije puno prelazilo?
 
Član
Ako radi na benzin kako treba onda je do plina, a ocistis samo ono sto je prljavo svakako je zima pa ce se opet isprljat :D
 
Isto radi i na benzinu i na plinu.Isto se ovo desava na oba goriva. Promijenicu mu i zracni filter, ko zna i njega kad je mijenjo...
 
Član
Skini crijevo sa usisa i ocisti klapnu gasa, benzinom najbolje posto je stariji covjek vozao msm da ni filter goriva nije zadugo mijenjan i usput pregledaj vakume hoce i zbog toga trzat i gasit se posebno vakum sto ide sa usisne grane na crijevo usisa
 
Arnes_c Otjeracu ovome jednom majstoru pa da to on sve ispregleda, danas sam ga pitao da mi ocisti klapnu posto ne smijem se ja u to upustati.. Kaze treba mu 2 sata da ocisti klapnu
 
Član
Nije to tesko najteze je selnu skinut skini crijevo sa klapne otvori je sa strane gdje je sajla zateze uzmi krpu natopu benzinom i lagano ocisti prstom jednim mozes,amateru netreba vise od pola sata
 
Skidao sam klapnu, cista, malo je bila prljava. Krpom i benzinom sam i to malo ocistio i vratio na svoje mjesto. Opet isti siptomi, gasi se hladan i ne ide kako bi trebao
 
Član
Na koliko ti obrtaja radi kad ga tek upalis trebao bi radit na 1000 obrtaja ako radi manje nepali ti saug moze bit da ti javlja da je vani -50 i da mu daje previse goriva i gasi se pod saugom.to ti sve regulise geber ili ti ga senzor temperature motora tj senzor temperature rashladne tecnosti,njega nije tesko zamijenit on ti je sa desne strane motora u racvu uboden drzi ga mali pladticni osigurac(pazi da ga ne slomis) izvadi gumicu i stavi novi on ti nije vise od 20 km u autodijelovima pokazes saobracajnu i on ti da geber.
 
Kad ga upalim kad je hldno obrtaji skoce na malo vise od 1000 obrtaja i poslije 2 sekunde padnu obrtaji i ugasi se, i tesko se moze tako voziti. Dodam mu gasa i krenem pa naglo uspori pa krene, trza. Kao sto kazes ovdje sigurno saug ne pali. Sutra cu vidjeti da taj senzor temperature promijenim. Ali ne znam zasto ne ide kako treba kad je zagrijan, ja znam da ovi motori ne "polijecu" ali tek kad sam ga dotjero iso je sasvim fino. Sad malo viši nagib uzastranu jedva ide, a to mi se desava od kada sam svjecice promijenio. Promjenom svjecica je nestalo trzanje prilikom naglog ubrzavanja sto sam na pocetku pisao, ali sad sa ovim svjecicama slabo ide al ne trza.. Svjecice su bile za njega od 33km komad i od 4km komad. Jedan me majstor ubijedi uzmi ove od 4 km, i tako i bi.
 
Top