golf 4 1.6 16v lpg

golf 4 1.6 16v lpg

Član
Kupljen prije 4 mjeseca pa reko da prestavim, nisam do sada nista specialno radio cekam proljece, a i da se skupi sta novca :)
Godina 2001, 77kw/105 konja
Prvo sto sam uradio je plin, marka Atiker ugradjen kod Darkoma izaslo me sve sa atestom 900 KM.
Za sam zadovoljan nikakvih problema presao sam oko 4500km do sada.
Komplet muzika prebacnea iz Mercedesa.
Zatim sam zamjenio lambda sondu koja nije radila, i plasticno crijevo koje ide od vodene pumpe otisao dihtung pa mi kapao permant.
Unutra ofarbao rucke na vratima crnim sprejom konzolu srednju cu na proljece.
Oprema: Esp, el.podizaci, siber, nista previse :p
Dodatno uradjenjo prije kupovine: zeder, alarm sa daljinskim zakljucavanjem, xenon svjetla.
Planovi: maska, znak i farovi u crno; lajsne i steke u boju auta, ugradnja sociva ako se mogne :p
Ovo je sto imam slika za sada.

CRG69jo.jpg
QhpmTEk.jpg
fnVJHrK.jpg
UeW2wyb.jpg

Dok se leptir cisto.
khOYLpH.jpg
 
Član
ma standard golf imas slika unutrasnjosti.ja bi za pocetak siknuo oznaku golf i lajsne ofarbao u boju auto nekako je ljepci kad je sav siv...:)
 
Član
lajsne okolo i steke u boju auta i tu traku bi skinuo ne stoji mu bas... to bi za pocetak
 
Član
Traku cu skinut kada budem polirao auto, stavljena je jer je neko kljucem izgreba vozaceva vrata.
 
Član
Radilo se ovih dana, danas sunce pa reko odoh skinut trakice. Farbala se i srednja konzola ostalo jos 3 plastike za sutra.
Volan sam skinuo komplet pa dao staroj da mi usije kako treba jer mi je prvi pokusaj bio katastrofalan.
EzUorZc.jpg
Kl34wbR.jpg
pkklVTc.jpg
PxTy8fZ.jpg

Dok se vadila srednja konzola rastavi se pola auta, i stanje volana kada sam ja sio popucali savovi :p
vqhjvwU.jpg
 
Član
Odavno se nije nista pisalo, dok je bilo sunca ofarbana prednja maska u crno, danas kupljene odbojne gume zadnje, cekam sunce da zamjenim uz to cu i ofarbati celjusti u crveno.
Farove mislio otvarati pa u crno, pogledah vidjeh Valeo napustih, moguce da cu izvaditi gdje mjesto za maglenku i ofarbat krug u crno.
Ceka me registracija ubrzo danas otisao do osiguranja rekli 600 KM jebena drzava radi plina mi je putarina sa 50 KM na 130 KM.

1o9OQOF.jpg

gQG3I4M.jpg
O9l2GTp.jpg
 
Član
kakvi su to potezi sa porezima, hahaha...
jesu ruzne ove celicare na njemu, kao s kombija nekog...vracaj ljetne :D
 
Član
Potezi drzave od Marta ove godine novi zakon nastupio da ko ima plin u autu putarina kosta 130 KM, pa se ti pripremi kada ti bude registracija :D
Jasta nego od kombija, kada stavim alu felge za koji dan ove cu pripremati za zime posto su jako lose.
 
Član
Radilo se od proljeca pomalo
- celjusti ofarbao u crveno nisam nigdje mogao naci farbu da cetkom fino ofarbam pa sam odlucio obicnim sprejem.
- zamjenio odbojne gume i primjetio da su amortizeri otisli.
- nakon 3 mjeseca dosle sijalice pozicije sa socivom svjetle brutalno :D i h7 jer su moje crke zimus.
- stavljen koji stiker
- mali servis
Stakla su mi fabricki tintovana nisam ni primjetio dok me neku noc nije policija zaustavila imao sve uredno kaze hladno sta cemo za folije ja stao gledam u njega, a nigdje ih.
PULnC2G.jpg

5YwjErj.jpg

7Y571SF.jpg

aOlcTDn.jpg

Run5SwJ.jpg

fWgpt3E.jpg

Vg5pGdE.jpg

9FbzG0s.jpg

QjgH2NS.jpg
 
Član
Zamjenjeni zadnji amortizeri, moram jos selene.
Naprijed zamjenio gumice balans stage, ostalo solju i aksijalni lezaj da zamjenim na lijevoj strani.
Ubacen je tablet u konzolu evo i klip, tablet sam imao, ali mu je otiosa microusb unije se mogao puniti, pa sam izvadio bateriju i spojio zice, punim preko usb koji je prikljucen na upaljac.
Planovi su ubaciti sociva ofarbat far u crno, i srediti ovih par stvari sto se tice mehanike.
Klip:
 
Član
napreduje se sa golfom ovo unutra sa tabletom onako sminka prava...a za ostale planove sigurno ovakvo nesto kontas..:)
050.jpg
 
Član
U planu ubaciti sociva okvir fara u crno, pozadi znak i slova u crno i to je to, pa cemo unutra lagano sitnice sredivat.
 
Član
Meni su predobre, jaku svjetlost daju, po danu samo njih palim, ja sam oko 5-6 km platio naruceno sa ebaya.
 
Top