Golf 4 1.6 16v 77kw

Golf 4 1.6 16v 77kw

Poz drugari u pitanju je kao sto tema kaze golf 4 pali mi se graska epc + esp gad naglo stisnem gas ne bas svaki put i po nekad auto imam osjecaj kao da stuca kad se pogasi grska se gasi dali je imao neko slicnih iskustava poz
 
EPC = Electronic Power Control
Gaspedala nema uvjek kontakt.

upload_2018-10-9_23-57-44.png

gaspedal-mit-potentiometer-vw-golf-iv-4-lim-variant-(typ-1j)-special-id72129712-1.jpg
 
Na ovoj bjeloj rucic tebaju biti kontakti kao obrve sto po gafitu seta gore dole.
Ako nisu pre istrosene te obrve mozda se daju malo savinut.
Moze biti da ih je korozija uhvatila.
odes na autootpad i uzmes drugu papucicu.
 
Član
Nema tu kemijanja, druga paucica i to je to. Al svakako ga prije spoji na dijagnostiku jer greska ostaje zapisana i pokazat ce tocan uzrok
 
Nema tu kemijanja, druga paucica i to je to. Al svakako ga prije spoji na dijagnostiku jer greska ostaje zapisana i pokazat ce tocan uzrok
Al kad se auto pogasi pogasi i gresku bio sam i na.dijagnostici nisu mi nista rekli za to jedino su vidjeli da je klapna gasa zaprljana ovo nije nista izbacivalo znam posto sam gledao kad ga je.covjek prikljucivao
 
Al kad se auto pogasi pogasi i gresku bio sam i na.dijagnostici nisu mi nista rekli za to jedino su vidjeli da je klapna gasa zaprljana ovo nije nista izbacivalo znam posto sam gledao kad ga je.covjek prikljucivao
I ne pali se to cesto po nekad samo zato sam i potrazio pomoc na forumu al cim budem imao vremena probacu da skinem papucicu pa da vidim
 
Top