Golf 4 1.4 16v HITNO

Golf 4 1.4 16v HITNO

Član
Moze pomoc
Kupio bi golfa 4 1.4 16v 1999god,ful oprema,registrovan do 24.4.2014,uradjen servis,nove gume,cijena 5.300km
Ako mi neko moze reci kakvi su to motori,jesu kvarljivi i koliki su potrosaci
Covjek tvrdi 6,5litara na 100kilometara
 
Legend
nije puno para ali ja licno sebi nikada ne bi kupio sa tim motorom, slabo idu a i hoce potrositi zavisno od voznje ;)
 
Član
Japi je napisao(la):
Moze pomoc
Kupio bi golfa 4 1.4 16v 1999god,ful oprema,registrovan do 24.4.2014,uradjen servis,nove gume,cijena 5.300km
Ako mi neko moze reci kakvi su to motori,jesu kvarljivi i koliki su potrosaci
Covjek tvrdi 6,5litara na 100kilometara

taj covjek laze :lol:
 
Član
Svi po forumima kenjaju po tom motoru , al ja lično znam dosta ljudi koji voze taj auto već godinama bez problema , tako da je i tu dosta stvari rekla kazala i sigurno bolji izbor od nekog +400.00km TDi-a.
A što se tiče potrošnje , može taj auto malo trošiti , posebno ako nije non stop u gradskom špicu , tako da tih 6,5 i nije nerealno , ali sve zavisi , gdje i kako se vozi pa to može biti od 5,5 Lit. lagane otvorene pa do nekih 9 Lit. gradske..
 
Član
To je dobar motor al ako se redovno i kvalitetno ulje sipa, bez gasanja na hladno itd...
sto se tice potrosnje tu je to oko 6 litara ;)
ko što bucky reče, pogledaj malo i SDI motore , izuzetno zahvalni ljudima kojima nije bitna brzina ;)
 
Član
Motor je djubre sto se performansi tice, ima drug i ibizi i auto ne ide bukvalno kad se ukljuci klima on mora da se vrati u 2. na maloj uzbrdici, u golfu moze biti samo gore. Njegov je presao pravih 170 000 i ne trosi ulje , prezupcio mu je na 150 000 i ako je servis uradio 20 000 pre toga. Kad se vozis sam i ne koristis klimu mnogo ok je, sve zavisi od tvojih potreba, ako imas porodicu bezi od toga osedeces. A za potrosnju od 6.5 nije slagao ali na otvorenom, a po gradu oko 9-10.
 
Član
:icon_confused:
Sad trenutno vozim golfa 2 1.6 benzin(84god) i trosi oko 8l
A auto mi striktno treba do posla i nazad,nisam neki divljak za volanom,
kulturna voznja drzim se ogranicenja.. :icon_smile:
 
Top