Golf 3

Golf 3

Član
enesss je napisao(la):
eee pravi je , bilo bi pametno nazad bar stući falc od obrva i namazati plastobit , ako planiras spustati i nemas problema sto se kacenja tice
samo tako dalje ,sretno u nastavku ;)

tako sam nesto konto i trebo bi ove prednje gume mjenjat navalja ovaj profil 205-45-16trebo bi 195-40

Jetta TDI je napisao(la):
Ljubav na prvi pogled :) Lajkam fele a i Golfa ;)

dobro su legle nema sta:lol:
 
Član
danas se nesto kupovalo fabricki lip od mk3 gti i zadnji spojler od mk3 gti pa sam u dilemi dali spojler obojit u boji auta ili u crnu kao fabricki da cujem vase misljenje pozz;) a jesam dobro spjler pricvrstio ahaha izolirka haha
 
Član
RE: Golf 3 spojler,novi farovi..

stavljen spojler origi od mk3 gti,obojeni znakovi WV u crno,uradjeni smoked farovi hvala clanu enes , nasao neku naljepnicu iza fara...;) u potrazi za spiralama,malo da ga zakucam
 
Član
cime si lijepio spojler, ja sam pokusavao svacim al sam ljepilom za sajbe je pripelo kako treba ;) inace lijepa trica malo ih je sa crvenom bojom :cool:
 
Član
superman je napisao(la):
cime si lijepio spojler, ja sam pokusavao svacim al sam ljepilom za sajbe je pripelo kako treba ;) inace lijepa trica malo ih je sa crvenom bojom :cool:
.


onom 3m Trakom i ljepilom za sajbu odma su mi rekli da moram tim ljepilom nije bilo druge opcije;)





..
 
Član
evo ako si kontao da ga spustis http://www.pik.ba/artikal/3199652/weitec-opruge-i-amortizeri/
lijepa je trojka nema sta sta si skontao za felge jesi li uzeo ove borbetice
extra mu cuce samo ga jos malo spusti i trica ce biti za 10
 
Član
CUPRA SX je napisao(la):
evo ako si kontao da ga spustis http://www.pik.ba/artikal/3199652/weitec-opruge-i-amortizeri/
lijepa je trojka nema sta sta si skontao za felge jesi li uzeo ove borbetice
extra mu cuce samo ga jos malo spusti i trica ce biti za 10

ovo su tvoji amortizer i opruge jel,samo da ga nezakucam puno ko ce to vozit onda:lol:
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
CUPRA SX je napisao(la):
evo ako si kontao da ga spustis http://www.pik.ba/artikal/3199652/weitec-opruge-i-amortizeri/
lijepa je trojka nema sta sta si skontao za felge jesi li uzeo ove borbetice
extra mu cuce samo ga jos malo spusti i trica ce biti za 10

ovo su tvoji amortizer i opruge jel,samo da ga nezakucam puno ko ce to vozit onda:lol:

moji su bili kod mene na seatu dok nisam kupio gevinde a slika 4 je koliko je bio spustan na ovim oprugama i amortizerima
 
spojler na gepeku ostavi u mat crnoj tako je dolazilo u orginalu naprijed stavi vr6 lip puno je bolje malo opruga i to je to odgovaraju ti i opruge od golfa 2 a imas ih za smjesne pare na piku pozz
 
Član
dadao_style je napisao(la):
spojler na gepeku ostavi u mat crnoj tako je dolazilo u orginalu naprijed stavi vr6 lip puno je bolje malo opruga i to je to odgovaraju ti i opruge od golfa 2 a imas ih za smjesne pare na piku pozz

kontao sam staviti lip od amerikanca golfa,ali su bas rijetkost opruge od dvice mi nepasu posto je ovo 97godina,nesto cu valjda nabavit,vidio sam soldu juce kaze zao mu golfa,govori ko je u fordu vidio auto :lol::lol:

evo malo da osvjezim zadnji branik malo bio kucnut,pa je isao na bojenje sjedista bila u katastrofalnom stanju pa malo praonu posjetila :lol:a u meduvremenu nabavio celicne 14ke origi wv sa pratecim obrucima i poklopcima presretan,naravno kupio 4 nove zimske gume,guma glavu cuva kazu ha :lol::lol::l
 
Član
Nema me kao sto kazu ni para :lol: evo malo ga kupao danas na zimskom rezimu pa evo kako to izgeleda
3134u4x.jpg

xkru5v.jpg
 
Član
lijepo lijepo kolega, kao bombona je ;) Da te pitam jesi li ti radio tamnjenje farova, kako ti se cini ulozeno vrijeme i sve naspram dobivenog??
 
Član
superman je napisao(la):
lijepo lijepo kolega, kao bombona je ;) Da te pitam jesi li ti radio tamnjenje farova, kako ti se cini ulozeno vrijeme i sve naspram dobivenog??

hvala drug...
pa ima nekih dva sata posla dok ih skines rastavis i obojis dobro izgleda samo na ovim slikama se bas nevidi od sunca;)
 
Top