Golf 3 VR6

Golf 3 VR6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Extra! Svaka cast za projekat. OEM Rules. Nego masku bez znaka, ali sa dva rebra stavi, bice dosta ljepse.. Jer i VR6 OEM je sa dva rebra samo ima znak..
pozdrav..
 
Član
C_A_T_T_O je napisao(la):
Extra! Svaka cast za projekat. OEM Rules. Nego masku bez znaka, ali sa dva rebra stavi, bice dosta ljepse.. Jer i VR6 OEM je sa dva rebra samo ima  znak..
pozdrav..
:icon_eek:
Pa sa dva rebra je na autu...
 
Član
Do mene preletio sam one slike, vidim da je s tri.. a dole ima jedna gdje je s dva:D svaka cast.. samo tako nastavi..
pozz
 
Član
Trebalo mi je jedno 5 minuta da se sve te slike pootvaraju... heh, nema sta ovo je predobro odradjeno, instrument tabla i sjedista su mi nekako najjaci dojam ostavili.
 

IGY

Član
svaka cast, jedini primjerak da neko skida jeftinu plastiku i vraca stari izgled auta,
svidza mi se opasno, i sretno u nastavku
 
Član
kolega koliko te je izaslo love sve sto si na motoru radio.koliko si sta koliko platio od brtvi itd.koje si i cije marke dijelove stavljo?jesil kupovo original ili zamjenske dijelove i kod koga?hvala
 
Član
dragan je napisao(la):
kolega koliko te je izaslo love sve sto si na motoru radio.koliko si sta koliko platio od brtvi itd.koje si i cije marke dijelove stavljo?jesil kupovo original ili zamjenske dijelove i kod koga?hvala

:icon_confused:

Ufff, sad. Racun sam davno bacio da me nepodsjeca na "days of thunder":)


A neznam, nekih 1400 km (cca5600 kuna) me je dosla rađa motora, sve je mjenjano, cijena pojedinacno ti se ne sjecam. A sudeci po cijeni dijelova vecinom su orginalni uzimani
 
Član
Ovo sam skoro zaboravio, imam stranicu koja se napravila prije nekih godinu dana. Na njoj je auto u starom izdanju, cekaju se gume da felge stavim pa ide novi fotosesion i osvjezavanje stranice



www.mmatijic.wic.ba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top