Golf 3 VR6

Golf 3 VR6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drama projekat.....svidili su mi se plazma satovi,samo me interesuje od cega si stagvio one kazaljke...?
 
Član
Ecko je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
ma ne znam zasto ne bi mogao kad gti 16v kod mene moze navuci na 230 km/h sta bi onda bilo cudno za vr-a ..veronika je to heheh..

e jedno pitanje .gdje si nabavio ovu podlogicu.. i kako to da ti sat pocinje od 0 a ne od 20 km/h??????

@Lejla
tvom golfu je max brzina 215kmh,ostalo se raspravi sa satom!
Inace golfovi satovi vole lagati finoooo,jos ako se ne vozi na standardnim dimenzijama gume i felge,eto basnoslovnih cifri!

@GolfVR6
VR6 2.8 ima maksimalnu brzinu od 224kmh,sa cipom nemozes dobiti +25kmh na maksimalnoj brzini!

@arminn
16v KR moze voziti 208kmh

tako da su to sve lovacke price,
sad ce svi reci to su fabricki podaci,svako auto ide vise,bla bla,pa ide vise zato sto na svakom autu laze sat,sto je veca brzina veca je i greska,jos ako su gume druge dimenzije eto greski po 30kmh i vise,kako u kojem slucaju.
Fabricke brzine se dobijaju mjerenjem GPS-om,ako stvarno mislite da vam auta mogu toliko ici,bujrum dodjite ja vam postavim uredjaj koji ne laze pa da vidite koliko vam auta idu.
Ako mislite i dalje da mogu toliko ici,evo kladicemo se po auto da ni jedan ne ide toliko koliko ste vi rekli :)
Bujrum ko hoce!

Eh da podjoh reci da sam nekad imao golfa 1.3 karb i imam sliku na 195kmh,nekad poslije zamjenim sat i stavim od novijeg godista,poslije toga nikad 150 nije presao,cudno se nesto desilo!

Nemojte misliti da se ja sad nesto pravim pametan a svi glupi,vec govorim kako jeste.
Jos reci samo koliko max moze ici Golf 2 G60 ...?

216kmh
 
Član
Vađenje topica iz naftalina, nabavio sam Jensen dvd HU

VM9512.png


Vise o njemu na LINKU

Evo par slika montaze


Odmah problemi, gomila kablova a mjesta za njih nema...

image955l.jpg


Al dobro, malo nogama, malo rukama i na mjestu je
Za pocetak unos 5-znamnkastog koda

image957u.jpg


Izgled menija

image958g.jpg


"medialink" sa utorima za aux, usb, ipod i jos neke stvari

image959q.jpg


image960x.jpg


image961r.jpg


Onda sam spojio Nokiu N95 (garmin) da probam navigaciju i sve radi. Nazalost slike nemam jer slikam sa istom tom Nokiom

image962j.jpg


Al evo, uslikao sam ovo


image963u.jpg


Sa uređajem sam prezadovoljan

Nocne slike

image964.jpg


image965.jpg


image966.jpg


image967.jpg


image968.jpg


image969.jpg


image970.jpg


image972.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top