Golf 3 TDI

Golf 3 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kao sto sam neki dan predstavio sad vozim Astru G OPC a prije nje sam vozio Golf 3 TDI 97 god. 110ks + chip = 145ks i evo da i njega predstavim iako je u medjuvremenu prodan

 
Član
jbg. trkali se nas trojica bila jos jedna vectra 2.5 V6 isla iza mene kad se to desilo a nismo bas ni dobro prosli ja slomio ruku i razbio glavom sajbu i jos dosta nekih manji povreda a kolega u bijeloj cetvorki imao potres mozga
 
Član
steta ovakvog auta..a od cvrke nista nije bilo samo autootpad majka jesam li upravu? ccc prava steta majkemi
 
Član
elmir je napisao(la):
steta ovakvog auta..a od cvrke nista nije bilo samo autootpad majka jesam li upravu? ccc prava steta majkemi

e cetvorka je napravita i prodana za cak 17500 KM i izgledala bolje nego ikad lakirana u plavu boju stavite 16 alufeluge boli glava ali kupac nije znao da je kupio 2 golfa jer je taj sjecan i sastavit iz dva dijela
 
budo-opc je napisao(la):
elmir je napisao(la):
steta ovakvog auta..a od cvrke nista nije bilo samo autootpad majka jesam li upravu? ccc prava steta majkemi

e cetvorka je napravita i prodana za cak 17500 KM i izgledala bolje nego ikad lakirana u plavu boju stavite 16 alufeluge boli glava ali kupac nije znao da je kupio 2 golfa jer je taj sjecan i sastavit iz dva dijela

hvala, sada znam skim imam posla ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top