Golf 3 tdi 81 kw velika potrošnja

Golf 3 tdi 81 kw velika potrošnja

kad se tek kupi trosi on druze 10 gradske, kad malo ocejfis vidices kako ce potrosnja bit malo manja al ne ocekuj previse
gradska voznja uz stiskanje je 10 + L i sta ti je tu cudno, ako ti je puno kupi sebi Smart 800ccm CDI
 
jest OK kad bi mogao tako da izdrzi 100 km :)
sa 55 l presao 1100 km. testiro kad sam na more isao. bilo je stednje a bilo je i cijepanja. et pa sracunajte :)
 
ma znam ali obicno se tesko nabere 100 km samo pp gradu (meni mrsko kroz grad radije bi pjese :) ali sv u svemu normala , stvarno su stedljiva vozila nema sta.
ja dok u gradu napravim 100 km , van grada sigurno 1000 km.
:p
 
to je to druze,ako moj od 55 KW zdero 8l gradske,tvoj je tamam za cenera,uz to ako stavis malo vecu obucu i protocni lonac,pdignes ujedno i potronju jos vecu
 
pusti ti druze te price, trosi 6 po gradu...
vi bi da derete auto a da ne trosi...
imo sa TDI i znam kako trosi, ako je otvorena do 5 L grad je 9 +, uvijek je dupla razlika a neki prosjek je 7 L, manje moze jedino kod djedova sto idu 40 po magistrali
 
pusti ti druze te price, trosi 6 po gradu...
vi bi da derete auto a da ne trosi...
imo sa TDI i znam kako trosi, ako je otvorena do 5 L grad je 9 +, uvijek je dupla razlika a neki prosjek je 7 L, manje moze jedino kod djedova sto idu 40 po magistrali
pa ti iz garaze izlazis s gasom do poda , a kamo li na putu eheheheh. tvoj necemo ni racunati ;)
 
@cobson , ako ti je s autom sve u redu
"kako si naveo" zasto prije svega nespojis na infuziju pa probas. da tebi negdje necuri gorivo . (nemora curiti dok je auto ugaseno)
nista te nekosta, ako vec nisi .
 
Član
De sta vam je, niste se navikli na tdi-jeve. Kad vozas golfa tdi, pravilo je da sto je jaci manje trosi, to jest, pricas da manje trosi...i nikad, al bas nikad i nikome nemoj priznat da ti trosi vise od 6 litara, iako znas da moras nasut 10litara na 100km. Znaci, tu lezi tajna male potrosnje tdi-jeva, lazi par dana ljudima da trosi 5.5 litara i vec za 10ak dana ces i sebe ubijediti da je tako ;)
 
Član
De sta vam je, niste se navikli na tdi-jeve. Kad vozas golfa tdi, pravilo je da sto je jaci manje trosi, to jest, pricas da manje trosi...i nikad, al bas nikad i nikome nemoj priznat da ti trosi vise od 6 litara, iako znas da moras nasut 10litara na 100km. Znaci, tu lezi tajna male potrosnje tdi-jeva, lazi par dana ljudima da trosi 5.5 litara i vec za 10ak dana ces i sebe ubijediti da je tako ;)
Ovim jacim treba manje gasa pa zbog toga manje trose, samo naslone nogu na gas papucica se pomjeri 1-2mm dok u ovih se drugi pomjeri 3-4mm pa veci protok goriva kod njih. Kad se treba pohvalit izasao u grad potrosio 200KM za maturu potrosio 500KM za 18 rodjendan 500KM u svatovima bacio 200KM kad spomenes potrosnju ma negdje oko 5-6l. :D
 
De sta vam je, niste se navikli na tdi-jeve. Kad vozas golfa tdi, pravilo je da sto je jaci manje trosi, to jest, pricas da manje trosi...i nikad, al bas nikad i nikome nemoj priznat da ti trosi vise od 6 litara, iako znas da moras nasut 10litara na 100km. Znaci, tu lezi tajna male potrosnje tdi-jeva, lazi par dana ljudima da trosi 5.5 litara i vec za 10ak dana ces i sebe ubijediti da je tako ;)
izuzev ovih PD pogotov pasati radi tezine. rijec je bila 55kw i 81kw..
a slazem se s tim , nemoze se gledati u fildzan goriva. isto je to ba a 5 ha 5.5 - 6 l. :) na 100 km je nista. to kome je puno za 100 tinjak konjica nek odma se rijesi auta.
 
Top