Golf 3 swap audi 1.8turbo

Golf 3 swap audi 1.8turbo

Mislim da sam te nekad imao na fb u prijateljima dok si crnog aeroxa vozao ako je to to. Sto se auta tice za street race treba tu para i para da bi bili dobri rezultati. Ja koji volim vw bi ti preporucio audi a3 da uzmes stranca i nekog golfa keca benzinca s papirima i napakujes motor u keca i cao zdravo. 150ks a 800 kila jos ga cipujes i et. al to je sve samo prica i sta bi ja kad bi bilo.
 
Član
Ja znam gdje ima 1.8 turbo motora VW nekoliko na stanju.
Ima ih za Passat, tj, uzduzno postavljeni, a ima i za Gnjolfove.
Svi su ocarinjeni i sa papirima i kompletni sa svim mogućim.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Dada ja sam crnog roxa vozo,sad vozim kawu 636 2004g
Imo sam preko 10ak motora od passata b5 2.0 1.9 imo 4 5 komada i sve rasproodo
A znam da treba al nebi se nadrkavo ubacivo motor i sve to jel bas i nemam vremena za ubacivanje..
 
Oggy de molim te vidi mi koliko su para ti motori treba mi za drugara i je l to ono sto si mi nekad spominjao u laktasima. Ja kad sam zvao nisu imali :/

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Ja znam gdje ima 1.8 turbo motora VW nekoliko na stanju.
Ima ih za Passat, tj, uzduzno postavljeni, a ima i za Gnjolfove.
Svi su ocarinjeni i sa papirima i kompletni sa svim mogućim.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
I meni također ako može neki kontakt broj? Može i na PM
 
Član
pietro tomić ima 1.8t u svom golfu i čini mi se oko 400ks, možeš se njemu javit mislim da će te momak uputit
 
Član
U pietra je motor od 5+tisuca eura.
Frend mi upravo slaze slicno kao pietra,mozda trun jaci biti.On je planirao oko 3000-4000tisuce ali vec je blize d ce izaci oko 6000eura tako da.
Mene zajebancija sa k04 oko 1400+ eura dosla.
 
Član
Oggy de molim te vidi mi koliko su para ti motori treba mi za drugara i je l to ono sto si mi nekad spominjao u laktasima. Ja kad sam zvao nisu imali :/

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Jest, to je to. Čim dodju, brzo to ode. Nabavi nekad odjednom 20 motora, ocarini i sve nestane.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
U pietra je motor od 5+tisuca eura.
Frend mi upravo slaze slicno kao pietra,mozda trun jaci biti.On je planirao oko 3000-4000tisuce ali vec je blize d ce izaci oko 6000eura tako da.
Mene zajebancija sa k04 oko 1400+ eura dosla.
isam ni rekao da sastavi isti ko u pietra već da mu može pomoć
 
Član
Ovako druze, sto se tice nosaca nemas problema kao ni sa mjenjacem, bilo koji 020 ili 02A mjenjac bez problema ce ici na 1.8t samo sto ti ja preporucujem 02A mjenjace zbog velicine kvacila. Instalacija ti nije nikakav problem, jednostavno je sve za povezati na CE2 instalaciju, svako ko se bar malo razumije u autoelektriku to sredi lako. Potreban ti je motor iz golfa 4, audi a3 ili tt i slicni jer motor iz audija a4 ili passata ti je bacanje novca, samo go motor od passata ili a4 ti pase a sve ostalo bi opet morao naci sa nekog golfa, a3...
Biras hoces li motor sa elektronskom klapnom gasa(drive by wire) ili mehanickom(drive by cable), preporucujem ti mehanicku klapnu jer je daleko jednostavnije a i imat ces ljepsi odziv na gas.
Jedino igranje u svemu tom je intercooler ali i to se jednostavno sredi i imas sve spakovano.
Srećno...
 
Pozdrav momci. Evo vako zanima me dal neko zna gdje mogu nabaviti taj motor 1.8t sa papirima radi atesta naravno uzeo bi sve što treba za prebacaj u drugo auto. L.p
 
Top