Golf 3 rastavljanje fara pomoc

Golf 3 rastavljanje fara pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ej raja..ja i stari zelimo da malo popravimo stare farove..gledao sam i na serach i po google.. ali nisam naso ono sto mi tacno treba...pukli su nam drzaci motorica za podizanje farova..pa sjenilo mrda..kako cemo skinut staklo..najbolje i cim ga opet zaljepit..molim pomagajte sto prije hica je velika..;)
 
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ok1a9jyfRYw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ok1a9jyfRYw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

pogledaj video i sve ce ti biti jasno, lik radi na farovima vrijednosti mozda i preko 1k €
 
Član
ma definitinvno je lud,dobro se sjetio,,pravo je ovo mocno,mislim da moze posluzit mnogima,bravo majstore,pravi klip,sad kad sam vidio ovo smio bi se usudit na otvaranje fara,hehe,,samo koliko bi ih razbio prije nego jedan sredim,hehe:)
 
Član
ja sam rjesio svoje..sve napravio sto sam zelio..sacu postavit u garazu..nista nisam ni puko ni napuko:lol::lol:
i ne treba uopste onoliko drzat farove u rerni...ja sam drzio max 2 min na 100C ,,,lagano se rastavi samo rukom..i skalperom ono ljepilo razdvojis i to je to..i isto ga tako sastavis i malo stavis silikona radi sigurnosti
 
Član
ja evo pokusavam rastaviti far ali nikako mi ne ide drzao sam 7min na 100C ali opet nista far je od golf IV
 
Član
duurma je napisao(la):
ja evo pokusavam rastaviti far ali nikako mi ne ide drzao sam 7min na 100C ali opet nista far je od golf IV

ma mora moc,sto posto mora,svaki je far malo napet,odnosno plastika je takva,moras malo zapet necim da krene,pa onda ponovo u rernu,da temperaturu,cim ti zapocnes toplota ce sve dalje da uradi;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top