Golf 3....radovi...(nove slike starna 4)

Golf 3....radovi...(nove slike starna 4)

BHT Ovisnik
RE: Golf 3....radovi u toku

fin golf,sviđa mi se jako,ostavi te felge sa prve slike sa mnogo krakova:cool:
 
RE: Golf 3....radovi u toku

pozdrav drustvo..evo jos par slicica,a cim nadjem malo slobodnog vremena ..ubacujem slike kako su tekli radovi...
 
Član
RE: Golf 3....radovi u toku

dobar golf..a jesu ovo pravo farovi od mk4 .il su oni golf mk3 a look mk4..sto sam ja imao..ako su ti od mk4 pravi..kako mislis fino upasovat masku i branik...
 
RE: Golf 3....radovi u toku

Taaky je napisao(la):
dobar golf..a jesu ovo pravo farovi od mk4 .il su oni golf mk3 a look mk4..sto sam ja imao..ako su ti od mk4 pravi..kako mislis fino upasovat masku i branik...

Ne pravi od mk4....pa bas zbog toga sam i odradio golf 5 gti look prednji branik....ali pravljenje tog branika vec traje 2 meseca....da bi sve uklopio kako treba....A standard branik sada vozim sa prepravljenom maskom.....Muke su to moj brate
 
Član
RE: Golf 3....radovi u toku

kako si poceo super mi se svidza golf!!! Samo nemoj japanski neki branika da izgleda ko samuraj :icon_smile: kako se vec jednom reklo sto orginalnije sto bolje..
:123:
 
Član
RE: Golf 3....radovi u toku

Predivan golf...svaka cast!!!Samo nemoj pretjerati sa branicima :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 3....radovi u toku

Za sada je prva liga svaka čast prelijep je!! Jesu li prednji blatobrani od četvorke kabrio pa si zato mogo upasovati ove farove?
 
Član
RE: Golf 3....radovi u toku

sve mi se svidja sem gepeka,to mi je nekako vise isfurano.U biti extra trica
 
Član
RE: Golf 3....radovi u toku

super ti je golfic,samo napred,pa se mozda vidimo na nekom tuning styling skupu kad bude u KG;)
 
RE: Golf 3....radovi u toku

blatobrani su od g3,samo sam ih malo produzio i napravio da prate oblik fara,ubacicu slike radova od pocetka do kraja,pa cete videti,dosta sam zanimljivih stvari uradio.POzdrav
 
Top