Golf 3 pocela gorit instalacija u vratima

Golf 3 pocela gorit instalacija u vratima

U pitanju je golf 3
Danas mi se desi kad sam posao vrata zadnja desna da zatvorim,poce mi se dimit ispod tapacirunga i gdje osiguraci budu.Na brzinu otkacim klemu na osigracu se istopila zastitat plastica a nije crko,a ispod tapacirunga se pocela topit zastita na zicama od vakum brave za zakljucavanje.Pa sam uzeo zice zamjenio sa drugim sve sto su se istopile u vratima do stekera na vratima,a iza vrata na stoku nisu uspjele poceti topit.Kad sam sve zamjenio i ponovo ustekao u vakum bravu od centralne poce se opet zagrijavati kablovi cim skim prestane znaci problem je u vakum bravi
Pa me interesuje za sto sluzi ta struja na vakum bravi,,kad ga skinem ne vidim nikakvu promjenu,sve mi radi kao i prije.Samo me interesuje za sto sluzi ta struja tu.
 
Član
A kad si skino jesil provjerio radel ti nazad farovi???
Druže ne znači to ako je na vratima da je samo vezano a bravu!!!
 
Druze znaci skinuo sam tapacirung i vidio sam koji su se kablovi poceli topit i od cega su znaci od vakum brave,nije ni do el.podizaca,sve radi normalno posle toga
Ja mislim da ta struja sluzi da kad hoces iznutra zakljucat vrata da se automaski sva zakljucaju,samo cekam da mi neko potvrdi
 
drug imao sam isti problem sa golf 3 karavan planula instalacija zadnjih desnih vrata.. problem se rijesio tako sto se ostavilo 2 dana i komplet instalacija od vrata do instrument table zica po zica (ostecene) mjenjane.. evo par slika kako je taj posao izgledao pa sam procijeni

1920568_658573434203261_1818160740_n.jpg

10002927_658573340869937_937775179_n.jpg


1620535_658573324203272_127048473_n.jpg
 
ma ja sam rijesio tako sto sam istekao steker iz centralne brave zbog kojeg je i doslo do spoja,,i sad mi sve normalno radi kao i el.podizaci,,zakljucavanje daljinsko.Al u mene nije skroz uspjela jer sam odma skinuo klemu samo do stoka na vratima
 
Ovo je bilo auto od starog na parkingu planula instalacija nasao auto sa otvorenim prozorima i otkljucano kod njega je izgorilo par zica sve do instrument table
 
Top