golf 3 ne vuce

golf 3 ne vuce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz iso na put i vozim se po autoputu ja gas auto 100km/h ni km vise ja jos gasa auto se pocne tresti i opet nis ja na pumpu,van malo pustim da odradim,dam mu malo gasa na prazno i lagano u prvu i opet na autoput ja po gasu i sve po starom..dobro vozim se ja dalje i po gradu laganica..ja gas on nece..jel moguce da je gorivo lose ili u cemu je problem..rijec je o golf 3 1.8 benzin..
 
Član
Benzinci su ti osjetljivi na gorivo,tako da postoji mogucnost da je do njega ili filtera goriva.Mislim da je kod tebe karburator posto na 2.0 je direktno ubrizgavanje,ali 80% mislim da ima veze sa gorivom,a moze biti i nesto drugo,ne zna se dok se ne vidi.Trebao bi otici nekom majstoru koji zna posao pa da ti on utvrdi sta bi to moglo biti:icon_question:
 
Član
vidi jel ti ispuh začepljen srednji i zanji lonac

meni isto bilo neki dan promjenio obadva lonca i dere sada pravo
 
Član
Bilo bi dobro kada bi to bilo,ali se bojim da nije,posto mu se samo povremeno desava da trzne,a kada bi bio lonac ne bi mogao nikako primiti gasa,gusilo bi ga i slicno.Mislim da mi mozemo nagadjati a on neka odveze majstoru,pa ce mo vidjeti
 
Član
mislim i ja da je ovo s gorivom..posto sam na put u bih bio i tamo sam tanko i tek mi se to na povratku desilo..a budem sutra promjenio i filter za gorivo
 
Član
mozda je punisher i u pravu mozda mi nes ne valja sa ispuhom jer auto cim prede 4-5000okretaje ja dajem gas cujem auto a on jednostavno ne vuce,a cujese da vrti,i onda mi samo na 6000 prekine i pada mu rad

ajmo ljudi pomoc nemrem ovak voziti:icon_cry:
 
Član
moze biti da ima vode u gorivu i da ti to radi al dok nezamijenis gorivo nemozes znat jel dotog
 
Član
ima jos jedna cetvrtina,nesto manje i onda cu nasuti..kazu mi ovi da je mozda maf senzor sto sma i ja odma konto,samo kakos e moze vidjeti jeli to?
 
Član
maf senzor bi trebao da bude na usisu za zrak,izmedju filtera za zrak i motora,ukucaj na google maf golf 3 2.0 pa probaj naci negdje slike pa da vidis gdje je,mozes ga ocistiti sprejem,carbon cleaner spray ili neki rade sa wd40,dobro ga propuhati sa kompreosorom za zrak i onda ga osusiti i vratiti na mjesto pa onda probaj.
moguce je da je do toga
a meni se desavalo sa prijasnjim autom da je bilo zacepljeno neko crijevo,koje je kao bilo za višak zraka il cega vec i islo je od motora do kutije za filter za zrak,crijevo tanko mozda debljine napojnog kabla za komp,i bilo je zacepljeno ostatcima ulja i svega sto je naislo iz motor au njeg i kad sam to procepio bilo je sve ok,
a isti simptomi su bili,trza nece da ide,ko da radi na dva klipa od 6...
 
Član
Skoro sam siguran da taj motor nema MAF senzor (ako je poluajnšpric).

Vec sam ti napisao na VWCC-u, provjeri je li razvodnik na svom mjestu.


Imao sam isti problem davno na svojoj 1.8-ki. Dok je hladan i ide nekako al jel se ugrijo nista, stenje on i sve al ne pomice.


Dosta stvari zamjenuto i na kraju se ispostavilo da je razvodnik bio u "minusu", tako mi rek'o majstor. Vracen di je trebo biti i auto je onda normalno vukao.
 
Član
Odvrni poklopac tanka za gorivo, ak bude neki cudan zvuk pri otvaranju, to je. Cuo sam za kamaru takvih slucajeva, zacepi se "rupica" za ulazak zraka i stvori se vakum u tanku i onda pumpa nemoze da povuce da valja. Ako nije to, onda cekiraj auspuh, pa filtere provjeri...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top