golf 3, ne prima gas, gasi se

golf 3, ne prima gas, gasi se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo samo da javim da sam našao kvar....bobina mi je krepala pa je gubilo struju auto, skontali smo da na svijećici ne baca iskra....nova bobina mi dolazi ujutro, 740kn :icon_smile: hvala svima na pomoći
 
Član
ajd dobro pa si rijesio,,to ti je najlakse zamijenit,bolje ti je sto nije nista oko karburatora
 
Član
normalno....sad ću malo krenut sa staylingom....al ovdje u dubrovniku ne sigurno, kod rođaka u mostar bi mogao doć i dole to riješit
 
Član
u mostaru ces sigurno dobro proci,,ja nisam vidio grada u kojem momci imaju vise ideja,stvarno su nesto inspirativni,,da nije do zraka,il nesto tako,,hehe,,svejedno svaka im cast,,a sto se tebe tice imas takvo auto da se moze stosta sredit,samo da mu promijenis svu signalizaciju podmladio bi ga puno;);););)
 
Član
to je istina...a sviđa mi se kod auta što je full očuvan, neka cura prvi vlasnik bila, ona vozi bolje od pola muških stari moj, auto garažiran....prešao samo 150000 a '95.godište....
 
Član
fino fino,,eto onda nemas brige,,pomalo sredjuj,,trica je jedno od auta za koje ne mozes da ne znas sta ces uradit na njemu,,i na ovom forumu ima par dobrih trica,nasih ljudi,a i na netu ima koliko hoces,tako da bar sto se ideje tice nemas problema
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top