golf 3, ne prima gas, gasi se

golf 3, ne prima gas, gasi se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:icon_sad: ljudi pomagajte, golf 3, 1.6 benz, '95. god
upalim ga i ako ne dam gasa odma izgasit će se, krenem nekako i hvata sve pet, lagana nizbrdica gurnem u petu i ne diram gas, pokusam stisnut a ono kao da ga guši, usporava.....izbacim iz brzine, okretaji samo padnu i izgasi se....
 
Član
menxi je napisao(la):
:icon_sad: ljudi pomagajte, golf 3, 1.6 benz, '95. god
upalim ga i ako ne dam gasa odma izgasit će se, krenem nekako i hvata sve pet, lagana nizbrdica gurnem u petu i ne diram gas, pokusam stisnut a ono kao da ga guši, usporava.....izbacim iz brzine, okretaji samo padnu i izgasi se....


karburator:icon_rolleyes:
 
Član
ja ne znam stvarno jer ne vozim ovo auto od davno, i stvarno neam pojma što je, čitao sam slične teme al ne mogu baš doći do odgovora.....
 
Član
menxi je napisao(la):
koliko bi me došao novi karburator....od prilike

otidji druze do nekog majstora kod tebe je monoponit ubrizgavanje moze biti da je potencio metar stradao moze biti guma ispod karburatora. moze biti dosta razloga. al to dok se ne pogleda auto mozemo samo nagadjati. Savjet odvuci auto majstoru nek pogleda i to je to ;) pozz;)
 
Član
stari mi ima jettu također 1.6 benzin, autu je dosta godina al ide da je to strava...nikad nikakav kvar na njoj, ne potroši ništa ulja za god dana a ja u ovo svaki mjesec ukrcam pola kile
 
mene odavno zeza elektronski cok i oni zubci sa sajle gasa se izvukli i sajla bila otegnuta i isto mi se taj dan gasio ko lud cim pustis ga auto se pocne gusiti i gasi se i kolega mi je vidio da ta sajla nije ok naspanao je kako inace ide i sada je sve ok probaj i to u mene nije kurburator neznam kako je kod tebe
 
Legend
druze odakle si, ako si blizu sarajeva ima covjek u lukavici radi samo karburatore i bas je dobar, ocisti karburator odkuvava ga nesto, ma uradi ga bude kao nov a i jeftin je pravo
 
Član
stoji ti i ta stari al sta je ovo kad idem 90 i dam jos malo gasa a ono guši opet....jel isto može do tog bit
 
Član
buraz pogledaj kako ti stoji karburator,ona guma sto dijeli karburator i granu karburatora je poprilicno losa kod trica,ne toliko,al strada,ako ti se mice karburator onda je to to,,svejedno ga treba skinut,a to je bolje da odvezes nekome ko se bavi time,al odvezi nekome ko radi samo to,da znas sta placas,ja sam se naplacao majstora i njihovih kompjutera,bas su me napatili,,nemoj da ti "majstor" dira po tome
 
Član
ae kad smo vec kod toga...ima li neko da prodaje mono motronik za golf 3 1.6i oznaka motora AEA ili samo step motor sa 6 pina...
 
Član
a recite mi još nešto, jel šteti autu puno ako mu je naliveno ulja preko maximuma? a usput auto malo vlaži uljem između glave i bloka motora....
 
Ja sam mijenjao nosac karburatora na svom golfu a motor 1.4i singl point injection_monomotronic, auto je vise trosilo i bacalo gorivo i nije imao nikakav odziv na gas povremeno mi se desi da se hoce ugasit spadnu obtaji ja po gasu u leru malo i normalno sve kasnije.
 
Član
menxi je napisao(la):
a recite mi još nešto, jel šteti autu puno ako mu je naliveno ulja preko maximuma? a usput auto malo vlaži uljem između glave i bloka motora....
pa mora izbacit visak,stradat ce ti dihtung ako ima viska ulja,nije dzabe postavljeno da se vidi do koje granice se sipa ulje,to sto ti vec vlazi ti sve govori,a sto se tice karburatora prvo pregledaj gumu izmedju karburatora i grane,ako je ona igdje progledala,uvlaci ti zrak i desava se sta se desava,visak zraka i mora da se gasi,,da sam na tvom mjestu prvo bi krenuo od toga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top