Golf 3 - koči pri skretanju udesno

Golf 3 - koči pri skretanju udesno

Član
Imam problem sa Golf 3, već 7 dana se vozam oko majstora i svi samo slegnu ramenima i kažu bombina. Danas provalim da auto na lijevu stranu kad motam ide normalno, čim namotam desno počne štucat i kočit, ponekad i skroz stane. Sumnjam na letvu ili da možda nešto nije u redu sa kočnicama, pa ako neko zna šta bi moglo bit, bio bih zahvalan na pomoći.

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Imam problem sa Golf 3, već 7 dana se vozam oko majstora i svi samo slegnu ramenima i kažu bombina. Danas provalim da auto na lijevu stranu kad motam ide normalno, čim namotam desno počne štucat i kočit, ponekad i skroz stane. Sumnjam na letvu ili da možda nešto nije u redu sa kočnicama, pa ako neko zna šta bi moglo bit, bio bih zahvalan na pomoći.

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
jesi provjerio zglobove i da nije mozda do lezaja u tocku? pogledaj ovdje mozda nadjes nesto korisno
http://www.forums.tdiclub.com/showthread.php?t=60677
 
Član
Sinoć sam zapazio takođe da ako smotam desno pod kvačilom i idem konstantno desno auto se ugasi iako je pod kvačilom, pa mi se sumnja vraća opet da je problem sa strujom

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Član
Vidi da ne dira gdje kakve kablove spona, amortizer i slicno. Najbolje da razdignes desni tocak na dizalicu i namotas na desno i ubaci u brzinu pa prati sta se desava, ili probaj okrenuti tocak pod desnim uglom.
 
Član
Problem je bio u pumpi benzina, pomjerila se iz kućišta i nije hvatala kad desno skrenem, a te probleme nisam imao dok je rezervoar bio pun. Tako da može Lock.

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Top