Golf 3 gti

Golf 3 gti

Član
Pozdrav svima,evo da i ja otvorim temu o svome golfu....
Odmah da se ispričam,nemam baš puno slika od golfa,a i te što imam nisu baš neke kvalitete...

prvo ću malo predstavit starog golfa...znači to je bio bjeli golf dvica ,87 godina,1.3 benzin,oprema c,znači apsolutno ništa nije imao...osnovni je model bio...i kad sam ga doveo u koliko toliko dobro stanje
fotografija0006z.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
fotografija0029.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
fotografija0004m.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
kad je bio u ovom stanju ,odlučio sam u njega ubaciti motor 2.0 16v,našao sam motor,sve sredio i slučajno to spomenem svom starom...kad ujutro stari ide i nosi pare i govori mi prodaj to kupi sebi ''normalno'' auto:icon_smile: ...i tako se ja bacim na prodaju svoga bjelog golfa i u potražnju trice gti-a...prodam bjelu dvicu i nađem jednu tricu gti-a jubija,ponesem pare,dođem pogledam auto,odlučim ga kupiti,samo trebam platit,ja izvadim pare mislim evo ga moj je...i onda nastali problemi,čovijeku ga previše žao poradit(iako se za taj novac mogla kupiti dobra četvorka)....svijet mi se srušio te večeri...ali imam keš u rukama,kontam idemo dalje...i nađem ovoga svoga sadašnjega golfa.....

golf 3 gti 2.0 8v 1996 godina...od opreme ima:
kožu,grijače siceva,grijače retrovizora,sva četri stakla na struju,šiber,ABS,servo volan,dva zračna jastuka...motor mu je novi AGG(ekonomik verzija starog motora 2E)..na njemu su došle jubijeve felge bbs rs 722...bio je u stock izdanju,osim aupuha,ručice i volana i to mi se odmah nije svidjelo...i to sam dosad sve poskidao...bio je odignut kao kobila,na njemu novi blistein amortizeri i obične opruge...ovakav je došao:
fotografija0056.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
nakon dva dana,prijatelj mi je dao nekakve stare kratke amortizere i crvene opruge(koje su bile još i pilane) auto je ovakvo izgledao
kgrhqqokiqe5eqdbvebobqb.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
kgrhqeokooe5kd51vbobqbd.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
ali to je bilo kratkog vijeka,auto je super izgledalo,ali je bilo nemoguće za vozit koliko je pepkalo i onda sam ga odlučio podignut(bar imam nove amortizere) dok ne kupim sebi dobre gewinde ili plince i dobre opruge...iako je ovako odignut ružan,opet mi je žao uništit auto bezveze...
nemam slika unutrašnjosti,ali unutrašnjost izgleda isto kao na ove dvije slike
kgrhqflse5zvn7fvbbodryp.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc05008n2im.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
odradio sam mu felge jer su bile u lošem stanju,falc sam ispolirao a srce felge sam obojio:
fotografija0041.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
fotografija0042t.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

evo još malo slika,nažalost nemam ih puno,a posebno nemam novih slika..izvana je gotovo isti samo što ima sve crvene znakove gti(jubijevi znakovi) i nema više ovaj ružni auspuh nego sam stavio ''rore'' od dvice 16v,samo sam ih napravio da idu kao u trice orginal...bit će slika kad se malo vrijeme popravi:
fotografija0055o.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]


Uploaded with ImageShack.us
fotografija0058l.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
fotografija0059.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
fotografija0072k.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
evo malo slika još u zimskom izdanju
fotografija0066j.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
fotografija0068.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
i naravno,u hercegovini nigdje zime u splitu još manje,a meni auto se neda gledat na zimskim felgama,prije jedno mjesec dana vratim jubi felge i ovo mi se dogodi
fotografija0073i.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]


kao što sam rekao auto je u stock izdanju i tako će i ostati,osim neki sitnih dorada,prije svega moram ga spustit,mislio sam stakla zatamniti najviše 30% i možda xenon staviti ...i to je to izvana....iznutra također neće biti veliki promjena,moram mu vozačev sic uraditi,jer je onaj jedan jastuk otišao od izlaženja i stavit crvene pojaseve....to je uglavnom to od planova...

ispričavam se zbog slika,posebno što nema dovoljno slika unutrašnjosti,ali čim bude prilika poslikat ću sve i postavit na forum

svi komentari su dobrodošli,pohvale,kritike,prijedlozi;)
 
Legend
drug extra golf i ja sam u potrazi za takvim primjerkom ali tesko za naci, bio je jedan crveni na prodaju isto dobar ali mu je i cijena bila dobra, srecno u nastavku radova i cuvaj ga ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
drug extra golf i ja sam u potrazi za takvim primjerkom ali tesko za naci, bio je jedan crveni na prodaju isto dobar ali mu je i cijena bila dobra, srecno u nastavku radova i cuvaj ga ;)

hvala puno,a i ovaj je dobro plaćen,

da nije crveni iz mostara??
 
Legend
muza je napisao(la):
stefan je napisao(la):
drug extra golf i ja sam u potrazi za takvim primjerkom ali tesko za naci, bio je jedan crveni na prodaju isto dobar ali mu je i cijena bila dobra, srecno u nastavku radova i cuvaj ga ;)

hvala puno,a i ovaj je dobro plaćen,

da nije crveni iz mostara??

ma i ja sam bio spreman platiti i vise nego sto treba ali je ova bas skupa jbg, abd na proljece cu ponovo nesto traziti ako ne ostaje i dalje dvidzan :icon_smile:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
svidja mi se, crvene linije su pun pogodak ;)
a uostalom gti je,, ne moze da ne valja,, jel ima klimatronik?

ima,slika unutrašnjosti u mraku nije njegova ,ali je identična...ima klimatronik i orginalni gamma radio...ima i nokia sound system,to uključuje sve orginalne zvučnike,4 visokotonca i 4 zvučnika u vratima i u gepektru woofer i pojačalo,i ovdje ova konzola kraj mjenjača što svijetli je ekvilajzer , to sve imam,ali mi fali instalacija koja to sve povezuje,iako sve radi i zvučnici i woofer i pojačalo,ali bez ekvilajzer bez instalacije je samo estetika,kad nabavim instalaciju s njega ću moći kontrolirati muziku u autu

colibri je napisao(la):
dobar dobar puno puno predjenih km ;)

237 000km je prešao,orginalna mu je kilometraža,provjereno...

a dosad sam prešao dosta s njim nikad ni jednog problemčića nisam imao
 
Top