golf 3 gti jedan od najbolje sredjenih u BiH

golf 3 gti jedan od najbolje sredjenih u BiH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
fino izgleda,samo zasluzuje bar 8J i fin falc,....je li ovo tabla prelakirana ili je u kozi ??
 
Član
fina 3 ka....samo kao da se prednji branik nije lijepo uklopio kod farova ili je to tako..... a sto se tice felgi fino ce leci replice...zz
 
Član
nekako mi se prednji kraj ne svidja...izgleda mi kao da mu nesto fali, kao da nesto nije dobro sjelo :p mozda da ima "bad look" mozda bi ljepse izgledao:) i mislim da je onaj znak GTI naprijed visak:D
to je samo moje misljenje...a ostalo je sve extra;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
fina 3 ka....samo kao da se prednji branik nije lijepo uklopio kod farova ili je to tako..... a sto se tice felgi fino ce leci replice...zz

Lijepa trica.. samo slažem se da prednji branik se nije najbolje uklopio. malo je naheren..

Ima li koja slika unutrasnjosti..??
 
Član
onaj old school znak na haubi daaaleeeekoooo odbija :/ da je bilo sta drugo nacrto, ali ovako...
inace bez haube trojka je za deset :p
 
Član
dado po ljubuskom ga uvijek mozes sresti nisam ga ni ja bas nesto previse vidao da se negdje voza dalje uvijek je tuda loko.
 
Član
karambolka naherena valjda je naso macku nedje :) a uvalim veceras sliju unutrasnjosti a momka mozete vidjeti u kockarnicama po gradu dje god ima aparata tu je i golf blizu hahaha
i nije to crna boja vec neka divlja bakrena smedja zlatna sta ja znam sta sve ne sa zlatnim obrubom okolo divlja boja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top