Golf 3 Gtd trese se

Golf 3 Gtd trese se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh vako imam golf 3 gtd 55 kw ovo i nije neki kvar al me zivcira ,kad upalim auto pocne da se sva sasija trese osim motora ,motor je miran nemrda nikud,ljetos je promjenut nosac motora ,ovo se pojavilo nedavno,a ovi malo stariji motori sa turbinom ujtru bruje pa ovo izludi ,sta mislite do cega je, i postoji li rjesenje ???
 
Član
Taaky je napisao(la):
eh vako imam golf 3 gtd 55 kw ovo i nije neki kvar al me zivcira ,kad upalim auto pocne da se sva sasija trese osim motora ,motor je miran nemrda nikud,ljetos je promjenut nosac motora ,ovo se pojavilo nedavno,a ovi malo stariji motori sa turbinom ujtru bruje pa ovo izludi ,sta mislite do cega je, i postoji li rjesenje ???

to ti se trese od motora, znaci sve ti vibracije prenosi na sasiju jer je jos hladan. NormaLNO je to, ipak je to dizlo.
 
Član
znam to sve,al kod drugih vaki gtd ne trese nista ,jer je ovo posebna verzija pa zato
 
Član
Ma ne brini se normalno je to..a da mu stavis kakvog benzinca pod haubu mozda nece tresti aaaaaaaaa???????
 
Član
TDi Power je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Ma ne brini se normalno je to..a da mu stavis kakvog benzinca pod haubu mozda nece tresti aaaaaaaaa???????

Mali ne zezaj ljude:icon_confused:

Pa ne zezam ja sam mu samo rekla kako jeste!!!!!!!! :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

sto ti zezas zenu/djevojku:D
[/quote]

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Taaky je napisao(la):
ima turbinu, nosaci su dobri

probaj samo popustiti sarafe na nosacima svih 5 nemoj skroz nego malo 3 do 4 navoja i onda upali atuo da se strese i onda stegni sve kako je bilo
 
Legend
moze biti jedino da su nosaci, jer od njih ti najvise zavisi koliko motor prenosi vibracije na kompletnu sasiju..

moguce je i to da su ti se popustili sarafi na ovoj centralnoj tabli pa da ti s cini da je motor vise bruji.. ne znam..
meni se to ne desava fkt.. malo je glasniji motor kad ga tek upalim, poslije kad se malo zagrijes stisa se i vozi misko..
 
Taaky je napisao(la):
eh vako imam golf 3 gtd 55 kw ovo i nije neki kvar al me zivcira ,kad upalim auto pocne da se sva sasija trese osim motora ,motor je miran nemrda nikud,ljetos je promjenut nosac motora ,ovo se pojavilo nedavno,a ovi malo stariji motori sa turbinom ujtru bruje pa ovo izludi ,sta mislite do cega je, i postoji li rjesenje ???

nisam nikakav majstor ali stvarno mi se cini nemoguce da se trese cijela sasija a da motor me mrda??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top