golf 3 dvd

golf 3 dvd

Član
eh ovako konto sam uzeti 2din player ili lcd monitor 7" pa ubaciti jer sad imam onaj 3.5"dvd pa ga spojiti pitanje je sad da li se moze ubaciti taj monitor ili 2din gore gdje su puhaljke ili neki drugi dio da predlozite i ako znate koga da bi mi to mogao odraditi znaci na ovaj neki fazon
r1lix5.jpg
dowjmf.jpg
 
Član
ako ces ga ubacivat gore gdje su puhaljke vrlo jednostavno rijesis problem tako sto ih zatvoris da nikako ne dolazi zrak do njih jer cisto sumljam da ih ikad i koristis bar ja nikad ne koristim njih.A zasto brate neides na single din dvd isto 7 incha samo sto se moze displey skidat po meni je to i bolja solucija radi lopova a moze i onaj motorizovani single din ;);)
 
Član
7" sam imo na izvlacenje doduse nije neki bio silver crest neka marka ali je imo fine funkcije tach screen i jos gluposti dosta, sad konto uzeti 2 din ili na ovaj sto imam sad jvc exad da povezem monitor jos jedan pa da stavim gore, kako kad zacepim ovo sto puse sve ok kako odraditi da ga fino ubacim ovo okolo jer ima lufta ostane imas li koga da to radi
 
Top