Golf 3 Climatronic osvjetljenje

Golf 3 Climatronic osvjetljenje

Pozdrav forumaši!

Ovako imam problema sa osvjetljenjem na Climatronicu.
Kupio sam original 4 žaruljice šta idu u pločicu climatronica ali nema nikakvih znakova ( žaruljice isprobane i rade )
Kako sam ugradio climatronic umjesto ručne klime mislio sam da nisam neki žićicu krivo spojio pa sam skinuo armaturu dole da ponovo provjerim sve i spojeno je sve kako treba.
Sada mi jedino pada na pamet da nije možda do jedinice same da je u kvaru, jer u donoru također osvjetljenje nije radilo pa nisam 100% siguran da li je ona ispravana, a što se ti funkcionalnosti radi sve kako treba samo šta me osvjetljenje zeza. Ima li kakav način za ispitati jedinicu ili moram tražiti neku dobru dušu koja bi mi posudila svoju "ispravnu" da testiramo?
 
Član
provjeri instrumentom izlaze gdje idu sijalice, ako ne baca voltazu znaci da je do nje logicno, vodovi na tiskanoj ploci ili neka komponenta .. provjeri i na dzeku da li izbacuje napon ..
 
provjeri instrumentom izlaze gdje idu sijalice, ako ne baca voltazu znaci da je do nje logicno, vodovi na tiskanoj ploci ili neka komponenta .. provjeri i na dzeku da li izbacuje napon ..

Evo upravo mi je došao dečko jedan da isprobamo, pločica je rekla svoje, njegova radi normalno i u mom i u njegovom, a moja nema znaka života. Tako da druga pločica ( displej ) rješava ovaj problem
 
Top