Golf 3 cabrio project 1 - Komentari projekta

Golf 3 cabrio project 1 - Komentari projekta

RE: Golf 3 cabrio project 1 / komentari

ja ne znam pucat :D

Predobro ;) uradjeno sve super a po pitanju staylinga takodje zadnji branik i pragovi bi bili totalno neuskladjeni da nisi uradio nista sa prednjim branikom, a prednji branik je odlicno uradjen ;)
 
Član
RE: Golf 3 cabrio project 1 / komentari

hvala drug .......... ovo je samo pocetak.....nastavak slijedi dok se malo finansijski oporavim :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Golf 3 cabrio project 1 / komentari

i meni se iskreno svidja, jedina mana sto malo prednji i zadnji branik se ne uklapaju bas, prednji je clean a zadnji je malo extreme ili kako vec zovu
 
Legend
[split] Golf 3 cabrio spustanje:)nije koza vise:)str 3

odlicno ispao druze
inace....mrzim čunga lunga svemirske branike na ovakvim autima,ali ovaj nazad se stvarno fino uklopio , prednji kraj jos ljepsi....
nema sta , sve u svemu jako lijep golf
 
Član
RE: Golf 3 cabrio project 1 zavrsen str2 :)

ja mislim da bi bilo bolje da si i ovu lajsnu od maske prefarbao u crveno :icon_question: , inaće sve ostalo za 10
 
RE: Golf 3 cabrio project 1 zavrsen str2 :)

Auto je super uradjeno, meni nije sjeo auspuh pozada nikako jer je to neki ferari branik i auspuh je predvidjen na sredini kroz tu rupu al je i pomalena rupa za to... a napred nekako mi ne stoji sva maska crna probaj donji dio maske u boju auta mislim da ce se bolje uklopiti uz branik jer si zacepio sve u braniku ... sve drugo je odradjeno super samo ga jos spusti i bit ce :cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf 3 cabrio project 1 zavrsen str2 :)

rale_cazin je napisao(la):
Auto je super uradjeno, meni nije sjeo auspuh pozada nikako jer je to neki ferari branik i auspuh je predvidjen na sredini kroz tu rupu al je i pomalena rupa za to... a napred nekako mi ne stoji sva maska crna probaj donji dio maske u boju auta mislim da ce se bolje uklopiti uz branik jer si zacepio sve u braniku ... sve drugo je odradjeno super samo ga jos spusti i bit ce :cool::cool::cool::cool:

Slazem se sa svim navedenim ;)
 
Član
RE: Golf 3 cabrio project 1 zavrsen str2 :)

ja bih provukao taj auspuh kroz sredinu, tu mu je i mjesto... dobar golf ;)
 
RE: Golf 3 cabrio project 1 zavrsen str2 :)

lijepo je vidjeti i takvog golfa nego stock:Dmada su ukusi drugaciji:icon_twisted:
neg koliko su te gewinde,dao si me u razmisljanje:icon_question:
 
Član
RE: Golf 3 cabrio project 1 zavrsen str2 :)

Sve je stvar ukusa naravno,ali mi nekako izgleda karambolka naprijed fabricka samo zatvorena,poslije neki pragovi koji su plastic fantastic,i karambolka zadnja,hajde odavno ja sam vidjao ovog golfa i komentarisao kako auspuh treba na sredinu,ali mi se i nesvidja tako te neke svemirske sto neko rece karambolke...Naravno sve je stvar ukusa,ona meni izgleda lijepo,naprijed ja nebi farbao nista,bas mi izgleda dobro samo sto mi je to upalo u oko bas se vidi da nije fabricko,a njeni fabricki pragovi koji imaju plasticni prelijepo izgledaju na njoj..
Sve u svemu lijepo tebi ako se svidja neslusaj nikoga radi kako se ti najbolje osjecas...
 
Top