GOLF 3 CABRIO OD KOLEGE

GOLF 3 CABRIO OD KOLEGE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
fin je golfers ko bombonaaa......

a kod nas je malo manji kriterij.....lakse se dise i prodje....ali ima ih koji nedaju ni da dises hehehe
 
Član
HELL_BOY je napisao(la):
ne zeza ga jer kod nas nema zakona nikvi :) tako da nis murija ne moze....kao ni za neonke ispod auta i zamracene sajbe itd :)

hehehe
blago njemu
mom jaranu zaplijenili malu tablicu,sad je opet normalna
a za folije je plazio 3-4 kazne pa skinuo s prednjih vrata:icon_smile:
 
hehe zato se golfic samo vozika po kladusi..nemoze dalje..jel bi odmmah kazna..
al sve u svemu dobar je,sad ima zvuk,,svaka mu cast
 
Član
haha pa sta sto je udaran ni tvoj passat nije ocuvan udaras ga po parkingu itd...nemoj pretjerivati s komentarima bitno je da se momak voza i bas ide svugdje s njom a ti dalje od bihaca ne smis a preko granice onda da ne pricamo mislim da je ovo sait za ocjenjivanje auta a ne za svadanje....ti cuvaj svoje auto i uzivaj u svojoj voznji.........
 
heheheh..mislis mene udaraju..pa jbg..nisam kriv..a ti gledaj drugi put kod vatrogasnog..da nebi jos vise zakacio bibi..cuvaj se ;) ;) ;)
 
Član
hehe pa sta fali sto sam zakacio? nije nis bilo nisam morao nis spricati gitati ili bilo sta drugo!!! ispoliro i to je to.....ne kazem ja nis nego nije lijepo da na glupe nacine komentarises tuda vozila a vamo hvalis svoje........nemoj biti toliko naivan....
 
Astra je napisao(la):
nema u selima zakona,dodji u gradove pa ces vidjet da ima :D

Asstra jel ti to mozda ponizavas nekog??
Ti si se pokazao na xenon svjetlima..da xenon mora biti plav,da si ga medu prvima imao:lol::lol::lol: itd...pstt
izvinite sto idem van teme...:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top