Golf 3 1.9tdi 90 tesko pali hladan

Golf 3 1.9tdi 90 tesko pali hladan

znaci auto kad je hladan tesko pali (ali upali svaki put iako vergla 5-8 sekundi kao da nece upalit) kasnije u toku dana kako ga vozim palim/gasim normalno na zub sto se kaze upali. Ne gubi ulje i ne gubi vodu.
Ne dimi (osim kad sastavi ujutro na hladno nakon verglanja bijeli dim) pa iskljucujem mogucnost lose kompresije ili puknute glave, zamjenio sam anlaser jer je sporo verglao i sva 4 grijaca prije 3 dana ali nista se nije promjenilo, sugeriraju mi neki znalci da je do pumpe goriva (suho je sve ne curi gorivo nigdje) te da ju treba zakrenit, neki kazu da pogledam relej grijaca i osigurac jer mozda struja ne dolazi na grijace a na netu nisam uspio pronaci konkretni dijagram releja i osiguraca za 1.9tdi 66kw.....
pa eto iako imam neka saznanja o tome sto bi moglo biti iako i dalje ne znam sta mu je zelim cuti i vas tu sta mislite o ovome...

edit... eh da zaboravio sam reci a ne znam koliko je bitno za cijelu pricu... kad upali napokon na hladno motor radi kao na 3 klipa jedno 3 sekunde ako i toliko i onda se smiri a ako dodam mrvicu gasa odma radi normalno (ler mu je na 900 a viđao sam po yt klipove di je na 1000, 1100 pa i 700), a kad pali na toplo nema nikakvih problema i generalno auto se fino vozi za jednu tricu :'D
 
Poslednja izmena:
Top