GOLF 3 1.9 TDI

GOLF 3 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da predstavim uskoro svog golfa.Golf 3 1.9 TDI 90ks,automatic,1996god.,klima,zracni jastuci......
Na proljeće ide kod limara jer ima ostećenja na vratima i na blatobranu al' nista puno.Nedavno je reparirana boschpumpa i promjenjene gumistucne i cjevi od ulja jer je gorivo iz boschpumpe nagrizlo..itd...
Pa pogledajte slike:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Ovo su mi planovi kako bi auto trebao izgledati:


Uploaded with ImageShack.us
Ovu sam u photoshopu uradio..


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Baš dobro izgleda;) Planovi su takođe extra, šteta što je automatic....nije to za taj motor.
 
Administrator
fin golf... fini planovi... kad budes radio oko limarije moj ti je prijedlog da sredis gepek, uklonis oznake, brisac, zatvoris bravu i tako to...
steta sto je automatic :):)
 
Početnik
lijepi lijepo...super trica,nisam vidio puno sivih,bija extra i posebno mi se svidja sto je automatic
 
Član
Hvala svima...:icon_smile:
Ako bude sve poredu i kada bude novca mozda se i izvadi automatic al' dobro je i ovako. Jos sam ucenik ubrzo i student pa sve stari financira i ponesto ja,pa je malo teze...:)
 
Član
fina trica,bas mi se svidja,boja posebno,stoji to ovom autu,koliko vidim imas pravo fine planove,samo naprijed,vecina je ovdje ucenika i studenata,pa se nekako uspije,tako ces i ti,samo naprijed;);)
 
Član
Evo da i ja dignem prašinu sa teme..:icon_biggrin:
Kao što sam bio pisao u da ce auto ici kod limara da se poprave sitnice to je sve bilo extra urađeno, ali nakon 24 sata ja sam sletio i napravio manju štetu( branik,prsa i lijeva lafeta jer je bio manji kamen i sve pomalo iskrvio)...:icon_mad:
Nakon toga sam odveo kod mehaničara auto da mi lafetu promjeni i dok je mjenjo auto je skliznulo sa dizalice i lijevim vratima se naslonilo na dizalicu a gepekom na stalažu koja ga je spasila od pada i taj isit 'mehanicar' mi to nista nije napravio vec sve iskentro i jos sam mu morao platiti...:icon_mad::icon_mad:
I sad da pocnemo sa vedrijim vjestima.:icon_smile:
Neki dan sam izmjenjo sve sto se tiče mjenjača: filter,ulje,dihtung kartera i nosač...


Uploaded with ImageShack.us

Također sam kupio felge BBS RJ 6.5x15 kojima cu ispolirati rub i sredinu ofarbati u metalih sivu ili neku tamniju sivu, na felge ce ici gume 195/50/15...:icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us

Do ljeta planu imam kupit crne štopke, promjeniti farove jer kod ovih su mi pukle kopče što sjenila drže, zatm žmigavce i blende od golfa jubija i obojati vw znakove u crno i ako jos nesto izleti..:icon_smile:
I evo jedna bezz slika dok je bio ovaj snijeg :


Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top