golf 3 1.6 beznn

golf 3 1.6 beznn

Mocno izgleda trica nema sta samo jos kad bi uradio nesto slicno bad look ili samo malo produzio haubu za cenat dva znas kako bi bolje izgledalo ne mora to biti bad look mozes ravno kako ide hauba jer ovako nekako izgledaju veliki farovi na tricama...ostalo sve je ok sem retrovizora ....stavi od cetvorke mozda su bolji...
 
Član
gole je preljel samo one diode mu nestoje nikako katastrofa ....skini to i Golf je prva liga
 
Član
evo nesto sam radio oko auta pa evo koja slika da vidite kako izgleda samo da kazem vec su mi dosle m3 spigle i lip od gti to cu stavljati za koji dan dok se ofarba
 
BHT Ovisnik
nije lose,samo skini ovo gti,nekako bode u oci,stavi masku bez znaka :cool: a ako ti se da zezat farove u mat crnu iznutra:icon_biggrin:
 
Član
hvala vam na kometrima samo necu pretjerivati unapucavanju kada se ofarbaju jos spigle i dok stavim lip od gti bice jos bolji nadam se au planu mi je jos felge 16 ili 17 i gevinde i onda cu unutrasnjost samo sredivati
 
kakav je bio na prvim slikama i sad,odlicno napredujes u dotjerivanju kvalitetnog i decentnog tuninga,ipak su kritike pomogle da uradis neke poteze na autu koji su bili suvisni,mislim da ces ti to laganini dovest sve u red,golfer je dobar a moze biti jos za koju nijansu bolji sto sam ubijedjen da ces prepoznati te nijanse ;)
 
Top