Golf 3 1.4 ler gas problem

Golf 3 1.4 ler gas problem

Član
Pozdrav..molim za pomoc. U pitanju je golf 3 1.4 (44kw)..desavalo mi se da tesko starta motor. Dugo vergla i kad upali trese se i trokira dok ne "proguli"..majstor je cistio klapnu gasa s desne strane karburatora i sad nemam problem sa startom ali mi se desava da mi ler gas divlja svaki put kad stisnem papucicu i pustim..zadrzava se nekoliko sekundi na nekih 1600 do 2000 okretaja i onda lagano obara do 900..osjeti se i u voznji da vozi bez gasa a niz brdo leti ko blesav..sondu je iskljucio i kaze da ga tako vozim par dana pa da je ukljucim i skinem klemu kako bi se procesor resetovo..meni tu nesto nema neke logike.. Inace motor radi za cistu desetku samo me zeza taj ler gas..sta da radim?
 
Mjenjaj majstora,a nek on vrati sve sto je poskidao,nemoze ni radit kako treba jer nema kompjuter podataka od lambda sonde,jel provjeravao dali je lambda ispravna?
 
Član
nakon čišćenja klapne potrebno je uraditi tzv adaptaciju, to recimo imaš za taj motor kod Simanića, nakon toga auto radi ko iz fabrike...
 
Član
može ali on ima poseban 'uređaj' koji je samo za to, a to je jedna plava kutijica koju priključi na komp u autu i sama odradi sve što treba vezano za smjesu itd. A to nema veze sa ispravnošću klapne, jer se ona zaprlja i samim tim se procesor navikne na manji protok zraka kroz nju, a kad se očisti poveća se drastično i treba to naštelovati... I također meni su govorili da bi se to obzirom na osjetljivost tih motora trebalo raditi bar jednom godišnje...
 
Član
Kakva je to priča da se procesor navikne na manji protok ?
Procesor je podešen na tačne vrijednosti, i on radi kako mu je zadano, nebitno je l' začepljeno ili nije. Ako je začepljeno, samo više štete može napraviti.
 
Član
Kakva je to priča da se procesor navikne na manji protok ?
Procesor je podešen na tačne vrijednosti, i on radi kako mu je zadano, nebitno je l' začepljeno ili nije. Ako je začepljeno, samo više štete može napraviti.
ma dobro ne bukvalno, ali kad se očisti treba ga naštelovati, jer sam ja radio fakat bez adaptacije samo čišćenje i nije bilo ok...
 
Član
Iskreno se zahvaljujem na odgovorima..uspjeli smo pronaci kvar..u pitanju je bio nosac karburatora..promjer usisa se prosirio jer je dotrajao i vjerocatno malo zrak uvlacio na tom dijelu..inace to kad smo promijenili ukopcali sondu i skinuli klemu par minuta da se restartuje auto radi ko nov i mnogo bolje ide narocito se osjeti da je bolji na manjim okretajima..i primijetio sam da je samnjio potrosnju i da prelazi i po nekih 50-60 kilometara vise sa punim tankom..
 
Top