GOLF 2TD ugradnja Intercooler-a

GOLF 2TD ugradnja Intercooler-a

Član
Pozdrav posto sam novi na forumu i ne razumijem se bas u automobile,ovako zelim ugradit IC u GOLF 2TD znaci posjeduje turbinu,sad trenutno imam 51kw da li bi sta dobio kada bi ugradio IC i da li škodi sta motoru,imam originalni IC od nissana sx200 posto nisam mogao nac od golfa originalni,planirao sam ga postavit ispred vodenog hladnjaka sto msm da nebi trebao smetat jedan drugom,sad ako ima neko ko se razumije u to a znam da ima :lol: ako mi moze pomoc oko toga da li mi pase taj Hladnjak ili da trazim drugi,da li ce mi pravit probleme ako ikako ugradim IC,i da li cu sta dobit na tome...ako ima dobrih ljudi nek se jave i pomognu ako hoce, UNAPRIJED ZAHVALJUJEM POZZ :icon_smile:
 
Član
moze se samo dobiti sa tim neces izgubiti...
i crijeva se moraju fino pokopcati da ne vuce fals zrak itd.. ;)
 
Član
naravno da ces dobiti i to poprilicno u svim stvarima od jacine pa do boljeg rada turbine a motoru ako ne bude bolje nece ni losije znaci ne mozes ga osteti, IC mozes staviti gdje imas mjesta i vazno je da povezes kako treba i mislim da bi trebao odg. samo crijeva naravno tesko da su ista ali to nije problem, i IC brate ti je odlicna stvar to ti je za pohvalu svaku jer po meni ne ide turbo bez IC nije to to i ako si zavrsio postavi koju fotografiju da vidim kako izgleda bas me zanima kako si uradio ?
 
Član
Ja sam davno nekada pitao nesto u vezi toga,noke.je ugradjivao u svog golfa,bilo je mali milion ovih tema u vezi ic-a pa malo pretrazi search ;)
 
ne smeta nista ako ga postavis ispred hladnjaka vode, IC i treba bit isturen da bolje hladi, jer sto je hladniji zrak bolje ce bit i sagorijevanje...
neces sad osjetit neku snagu jer mu za to treba jaca turbina i podesavanje pumpe
 
Član
hvala vam pokusat cu da mi neko od majstora uradi neke prelaze sa cijevim da to bude kako treba i da ne uvlaci nepotreban zrak,cim zavrsim izbacit cu slike na forum...Hvala jos jednom
 
Član
vazi pa nam javljaj kad bude gotovo i slikaj.. i ja sam sebi to kontao ubacivatii pa me malo interesuju informacije onda iz iskustva...
 
Top