golf 2

golf 2

pozz planirao sam ovo srediti dok dobijem vozacku i napunim 18 na proljece
u pitanju je golf 2 1990 god 1.6 benz
dovucen je danas i odma je pocelo rasklapanje.
 
Aj kad se odlucis kojeg ces vozit u 18 godini javi nam...vrc treca tema haha...
Neka si uzeo s papirima bolje po tebe nego da se zahebajes onako prekucavanja i to...nije to vrijedno toga...
Sta si u planu s ovim golfom sad...vidim hoce te bijela boja
 
Aj kad se odlucis kojeg ces vozit u 18 godini javi nam...vrc treca tema haha...
Neka si uzeo s papirima bolje po tebe nego da se zahebajes onako prekucavanja i to...nije to vrijedno toga...
Sta si u planu s ovim golfom sad...vidim hoce te bijela boja
hahah ma ovog radim ba a u planu je rasklapljanje motora i smiglanje i poliranje dijelova, gewinde, izduv, kozna sjedišta profilisana, el podizace, stakleni siber staviti, sat s obrtajima, ozvucenje, pragovi plasticni od body.a i najvjerovatnije duboke karambolke, i tapacirunzi kozni
vecina od tih djelvova su nabavljeno tako da cim uradim limariju i motor odma slijedi sklapljanje.
 
i zaboravio sam anvesti gore nabavljeno je sportski volan , felge 16 7J diskovi, gepek bez brave, centralna brava, daljinsko otkljucavanje, disk plocice, sajle za rucne jer je to bil osve lose na golfu i u planu je lajsna ispod farova od jette USA branik.i jos neki sitnica. ;)
 
Član
hajj molim te zakljucaj sve ove teme i otvori temu sa tacnim nazivom sa slikama i opisom ovoo se sve rastrkalo u tri...materne...ovdje sad i stari golf i novi i prekucani ja sam se izgubio..:)
 
sinko moj, da tebi nesto čika kocnica veli.... kao svome djetetu :D
Golf je fin i sve prekucas ga i sve pet vozis neko vrijeme i pocmes ga detaljno sredjivat ulupas para i para zivaca truda odricanja... itd
I hop odjedanput ko iz vedra nema ajmo pregled tih neki brojeva sasije motora: bilo na tehnickom, na granici, kod obicnoga zasutavljanja na putu.... (i to jos ako ga sredis upadljivi ces biti zbog kojekakvoga spustanja, felga 17", folija, itd itd)
i naletis na kakvkoga mangupa i veli prikucan ne mozes nista.... i sta onda dolazi toliko ulupanoga truda para zivaca i svega drugoga sve mozes baciti u vodu i gledat ga negdje u policiji iza ograde....
Da ga sredis ne znam kako da je najljepsi u BiH kad sve pada u vodu... i onda mozes samo cupat kosu, sekirat se itd itd
Samo legalno i gas :cool:
 
Danas bio i uvjerio se da nisu isti golfovi tako da nemojte momka optuzivat
Ovo je registrovan golf i 100 posto uredan felge druge a i razlika je u boji
 
Top