golf 2

golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po treci put pisem i vise sam se iznervirao jer nesto mi je ovde ne radi kako treba,ako nece ni ovaj put da posalje poruku ja odoh i nema me vise ovde dok se malo ne uprosti ovo ili resi problem.
Ja sam Marko i predsednik sam extreme cluba ciji sam i osnivac.Volim automobile i adrenalin,brojmo preko 40 clanova i za sada smo naj jaci klub u zemlji po clanstvu,u organizaciji skupova ne zaostajemo za Auto tuning Clubom iz BG-a posto su ipak oni u prestonici Srbije a mi na periferiji ali ipak se drzimo.
Svog golfa sam jos pre dve godine spolja sredioa ostao mi je i enterijer koji sam sada odradeo ali planiram da ga ponovo sredim spolja tako da ce biti extra.Slike cu ubaciti kada se malo bolje budem snasao na sajtu.
Nadam se da cu steci dosta prijatelja ovde i da ce mo se videti na nekom od vasih skupova.
 
Član
Evo uspio si da se predstavis ;)

Zelimo ti dobrodoslicu na BHTUNING i ugodan boravak :cool:

Nadamo se da ce se i tvoji clanovi Auto tuning Cluba iz BG-a pridruziti forumu :cool:

Pozdrav i naravno predstavi auto u garazi !!!
 
Hvala vam svima na dobrodoslici,Mala ispravka Auto tuning Club je poznatiji kao Fandjo i oni su zacetnici Tuning Stylinga u Srbiji,ja sam uz njihovu pomoc oformio klub koji je kako sam rekao trenutno naj jaci po broju clanova u Srbiji,prosle ili predprosle godine je bila nasa klubsak calibra na takmicenju u BH i osvojila trece mesto.Mi smo EXTREME CLUB.
 
Član
Pozdrav Marko ! ;)

Tvoj golf mi je vrlo dobro poznat jer pratio sam tuning styling scenu i sva desavanja,nije bas potpuno po mom ukusu ali svako ima svoje ;)

Cuo sam za vas klb i ima te dosta dobrih auta za style-a,sve pohvale jos jedno i predstavi nam golfa u garazi.. ;)

Ugodan boravak i ostani aktivan ;)
 
Drago mi je da pratis tuning styling i da sam barem malo vidjen,do sada se nisam takmicio jer nisam imao zavrsen auto a i nije imao bas neki kvalitet,sada se radi na tome i videcete kako sve to izgleda,bicu aktivan ne mozda svaki dan ali posecivacu cesto barem cetiri do pet puta nedeljno.
To si u pravu svako ima svoj stil i ukus tako da oko toga ne treba pricati,zato sam i naglasio da sam za agresivnost i modifikovanje a ne za German styl.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top