Golf 2

Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf 2 TDI

Oggy je napisao(la):
daki je napisao(la):

Valjda je mislio TD+intercooler, i to sudeci po broju kW, to bi bila mala turbina sa intercoolerom..e sad sto to ljudi zovu TDI.. :icon_rolleyes:

ne razumijem se nesto u te masine,znam da ima turbinu,a intercoler to ne znam ni kako izgleda,al znam otprilike koja mu je funkcija i to...
hajd ak imas kakvu slikicu stavi pa da vidim imal to (u saobracajnoj pise 52kw,a Bogami tako se i ponasa na cesti):icon_rolleyes:
 
Član
RE: Golf 2 TDI

tvrdoglavi je napisao(la):
edoze je napisao(la):
nisam ja vidjao ovog golfa po zenici,pogotovo ne pred gimnazijom navecer :D
fin golfach;);)
ak bi se skupilo para za kakve felgice,valjalo bi;)
pa vise bude tamo kod galerije:lol:
ja tamo ne parkiram,drotovi dole ispod jamba,na bulevaru,pa da me bezze ne peglaju:D a i neku noc pred gimazijom popisali sve koji su bili na taxi stajalistu parkirani,malo je falilo da dobijem cestitku:D
 
RE: Golf 2 TDI

šakal40 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
solida...samo skini to sa volana ;)

potpis :D , ja ne bi znao ni vozit sa tim ;)

pa ova navlaka je nekad bila boje presvlaka,medjutim izblijedila je od sunca a i slikano je mobitelom tako da jos vise izgleda ofucano:lol:
a nemas pojma koliko je lakse voziti sa ovim pogotovo ljeti kad se ruke znoje,jos ja vozim ono "mangupski"jednom ruko jbg.servo je tako da mi odgovara..
jedino da kupim novo:icon_smile:

arminnn je napisao(la):
fing golfas al taj volan strsi pravo

moram priznat da si u pravu:icon_rolleyes:
ovako kad stanes ispred auta ova navlaka se nekako i uklopi sa presvlakama,
al kad gledas sa zadnjeg sjedista sve crno,a ovo bas strsi:icon_sad:
morat cu nesto uraditi,mozda da crnu uzmem:icon_question:

edoze je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
edoze je napisao(la):
nisam ja vidjao ovog golfa po zenici,pogotovo ne pred gimnazijom navecer :D
fin golfach;);)
ak bi se skupilo para za kakve felgice,valjalo bi;)
pa vise bude tamo kod galerije:lol:
ja tamo ne parkiram,drotovi dole ispod jamba,na bulevaru,pa da me bezze ne peglaju:D a i neku noc pred gimazijom popisali sve koji su bili na taxi stajalistu parkirani,malo je falilo da dobijem cestitku:D


zato ja drug u rikverc i prema ekonomskoj,ne idem prema bulevaru:lol:
ma to njima zafalilo para...a veceras gledam frajer(babin sin)udje sa bulevara prema gausu,kroz jednosmjernu,a murije nigdje:icon_mad:
 
RE: Golf 2 TDI

sutra idem u muriju:lol::lol::lol:
a ima jos bolji prijedlog...neko mi je rekao da skinem ovo P,pa et nasao sam musteriju:lol::lol::lol:
p.s.nemoj se uvrijedit,salim se
 
Legend
RE: Golf 2 TDI

Oggy je napisao(la):
daki je napisao(la):

Valjda je mislio TD+intercooler, i to sudeci po broju kW, to bi bila mala turbina sa intercoolerom..e sad sto to ljudi zovu TDI.. :icon_rolleyes:
51kW nema intercooler, to obicno turbo dizel (44kw,51kw) a 59kw ima intercooler.. al opet nije tdi
 
RE: Golf 2 TDI

.nOKe je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
daki je napisao(la):

Valjda je mislio TD+intercooler, i to sudeci po broju kW, to bi bila mala turbina sa intercoolerom..e sad sto to ljudi zovu TDI.. :icon_rolleyes:
51kW nema intercooler, to obicno turbo dizel (44kw,51kw) a 59kw ima intercooler.. al opet nije tdi


kako sam ja skonto do sad,on je TD(bez ovog i)
sad ne znam koliko ovo I ima funkciju:icon_question:
 
Ev da malo osvjezim temu,danas je bilo malo lickanja :icon_smile:

fotografija0004.jpg


fotografija0006.jpg


fotografija0007.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top