Golf 2

Golf 2

Član
Jedno pitanje. Moze li puknuti most od felga 15ska na navedenom autu. Kupio sam felge i namontirao sve stoje mu samo tako. Al mi rekose sa vremenom moze most puknutibod njih, da li je to istina?
 
Član
Ovdje bi admini trebali malo povest racuna, Dzenane dobro ti je reka, kakav most, kakve to veze ima. Postavi pitanje razumljivo, jer ovako nitko nema pojma sto si pitao. I nemoj bit tako bezobrazan
 
Član
[QUOTE = "D] ženan, post: 1423180, član: 59186"]
Ne kontam sta ti treba prevesti? Ako možete odgovoriti na pitanja, ako ne mozes odjebi.
[/CITAT]
Ok ja cu odjebati, ali kako mislis da ti neko odgovori na pitanje kad ne razumije sta si ti pitao?
 
Član
Hahahah moze li neko ovo prevesti

Kako sam ja skontao neko mu je rekao da može puknuti most na Golfu 2 od 15-ki felgi nakon nekog vremena, pa on sada pita je li to tačno.

Ja kako znam samo se malo brže troše potrošni dijelovi(kugle, krajnice, seleni i ostalo), ali da pukne most od 15ki na Golfu 2 to još nikada nisam čuo.
 
Član
Pa sada i ja vidim da pise "most", ali u njegovom prvobitnom postu nije ovako pisalo. Ne mogu se sjetiti tako da je bilo ali u glavnom ja nisam mogao skontati sta je pisalo
edit: bit ce da je greska do foruma. Evo kako je kod mene pisalo66.144
 
Poslednja izmena:
Član
Ja kako znam postavio sam pitanje normalno, a ti ako nisi shvatio pitanje mogao si normalno upitati sta ti nije bilo jasno idiote jedan. Lijepo sam postavio pitanje moze li puknuti most jer su mi rekli gdje ces stavljati 15ske felge satrat ces auto, a moze ti i mpst puknuti, tako da sam dosao na ovaj forum da provjerim da li je to istina ili ne, jer nisam promjenuo 36 autai ova dvica koju sada vozim mi je prvo auto.
 
Član
Ovdje bi admini trebali malo povest racuna, Dzenane dobro ti je reka, kakav most, kakve to veze ima. Postavi pitanje razumljivo, jer ovako nitko nema pojma sto si pitao. I nemoj bit tako bezobrazan
Nisam ja bezobrazan nego je ovaj majmun bezobrazan koji ne zna normalno upitati da mu se nesto pojasni. Sasvim sam normalno postavio pitanje jer auto nema 10 mostova. Trazio sam savjet na forumu jer sam pocetnik u svijetu auta i onda dodje jedan bezobraznik koji kao navodno ne razumije sta sam ja upitao.
 
Član
Kako sam ja skontao neko mu je rekao da može puknuti most na Golfu 2 od 15-ki felgi nakon nekog vremena, pa on sada pita je li to tačno.

Ja kako znam samo se malo brže troše potrošni dijelovi(kugle, krajnice, seleni i ostalo), ali da pukne most od 15ki na Golfu 2 to još nikada nisam čuo.
Hvala tebi druze na NORNALNOM i KOREKTNOM odgovoru, a ove balave indijance koji ne znaju normalno odgovoriti na pitanje treba zatjerati sa foruma.
 
Član
Koga bi to ti "zatjerao" sa foruma? Tek si se registrovao, a vec si pustio mudasca...
Ne znas recenicu sastaviti, al' zato si prvi kad treba nekoga vrijedjati.
Savladaj pravopis, nauci kucati, pa tek onda nesto pitaj i nekoga nazivaj idiotom ;)
 
Član
Koga bi to ti "zatjerao" sa foruma? Tek si se registrovao, a vec si pustio mudasca...
Ne znas recenicu sastaviti, al' zato si prvi kad treba nekoga vrijedjati.
Savladaj pravopis, nauci kucati, pa tek onda nesto pitaj i nekoga nazivaj idiotom ;)
Savladao bih ja pravopis da se ovaj forum zove bosanski jezik i knjizevnost, pravopis onda ne bi bio problem, al posto se na ovim forumima ne vodi racuna o pravopisu nego o autima onda pravopis nije problem. A ta tvoja takozvana mudasca pustat cu koliko god hocu i kome ja hocu, a admin ako utvrdi da sam ja nesto nekome krivo rekao slobodno neka banuje ili radi sta se vec u tim situacijama i radi.
 
Član
Savladao bih ja pravopis da se ovaj forum zove bosanski jezik i knjizevnost, pravopis onda ne bi bio problem, al posto se na ovim forumima ne vodi racuna o pravopisu nego o autima onda pravopis nije problem. A ta tvoja takozvana mudasca pustat cu koliko god hocu i kome ja hocu, a admin ako utvrdi da sam ja nesto nekome krivo rekao slobodno neka banuje ili radi sta se vec u tim situacijama i radi.

Vidis da je problem, jer te niko ziv ne razumije. Ako ti vec ne ide pravopis od ruke, onda makar provjeri jesul' ti sva slova prisutna i na svom mjestu. Helem nejse, kazem ti da nemas razloga da nekome govoris da je majmun i idiot, a ti ne znas recenicu sastaviti.
Ma vrijedjaj ti slobodno, vidim da ti je to vrhunac komunikacije. Meni licno ne smeta, a kome smeta nek prijavi adminu.
 
Član
Vidis da je problem, jer te niko ziv ne razumije. Ako ti vec ne ide pravopis od ruke, onda makar provjeri jesul' ti sva slova prisutna i na svom mjestu. Helem nejse, kazem ti da nemas razloga da nekome govoris da je majmun i idiot, a ti ne znas recenicu sastaviti.
Ma vrijedjaj ti slobodno, vidim da ti je to vrhunac komunikacije. Meni licno ne smeta, a kome smeta nek prijavi adminu.
Niko me ziv ne razumije? Kako mi je momak onda dao normalan odgovor na moje pitanje?
 
Top