golf 2 zadnje disk kocinice

golf 2 zadnje disk kocinice

Trebao bi mi savjet,sinoc sam namontirao zadnje disk kocinice na golf 2,nisam namontirao zadnji kocioni (peti kocioni-ublazivac sile kocenja) jer je ovaj koji sam dobio uz kocinice u k...cu,sad me zanima dali da uzimam nov,I dali su isti za golfa 2 I 3 ili da trazim ublazivace sto se sarafe na kociona crjeva kao kod opel kadeta,posto svi kazu da je rizicno bez njih voziti, pokusao sam I naglo kocit,lagano sve je ok I s vecih brzina I manjih I naglo,ne blokiraju zadnji tockovi...
 
Ako ti nije spusten auto najbolje da nadjes novi kocioni i namontiras kako spada.
Ukoliko imas spusten auto onda ti i kocioni ne igra pravu ulogu i u tome slucaju je bolje prijeci na ublazivavce...pripazi samo kakve uzimas jer nemaju svi istu propusnost...

Na kraju kad zbrojis 2 i 2 ako imas spusten auto i diskove sa ublazivacima na kraju ti sluze samo radi izgleda jer koce malom silom kao i pakne koje si imao prije...:)

Takodjer nemoj previse vjerovati ni tim ublazivacima...ja ih imam od opela i svejedno u extremnim voznjama i kocenjima znaju zadnji kotaci prije blokirati....
 
Spusten je golf poprilicno,mislim taman je na normalnoj visini da mogu sve lezece preci jedva ma kad ga isforsiram prazna punim malo koda osjetim da blokira,koje si ublazivace koristio?
 
Ako ti nije spusten auto najbolje da nadjes novi kocioni i namontiras kako spada.
Ukoliko imas spusten auto onda ti i kocioni ne igra pravu ulogu i u tome slucaju je bolje prijeci na ublazivavce...pripazi samo kakve uzimas jer nemaju svi istu propusnost...

Na kraju kad zbrojis 2 i 2 ako imas spusten auto i diskove sa ublazivacima na kraju ti sluze samo radi izgleda jer koce malom silom kao i pakne koje si imao prije...:)

Takodjer nemoj previse vjerovati ni tim ublazivacima...ja ih imam od opela i svejedno u extremnim voznjama i kocenjima znaju zadnji kotaci prije blokirati....
Javi mi se porukom da mi objasnis koje si ublazivace stavljao I jos par sitnica...
 
Top