Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Bolje je da je pobijeniji prema naprijed ;)

Ekstra je legao bas mjera ;)

Kazez udobnost se nije puno promijenila ?
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Ma nije uopšte samo što je auto mekše, tj više se zaljulja na većim uvalama, rpama itd...Al ništa ne lupa i nije uopšte krut, mada ima tu sitnih doarda aksijalni novi špura i tako srediće se to...pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Najbitnija su sjedista...:)... Keno rekao sam kad tad bice zakucan naravno da ljpse dosta izgleda nema sta....pozzzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

ne volim meljat ove boje ali evo okrecio sam ti bbs-ice u nekoliko bojica..po meni tirkizna najbolje stoji..
5uphg7medium.jpg

golfmedium.jpg

vdxvgmedium.jpg
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

oooo Hvala ti al biće baby blue sredina i poliranje rubova definitvno........nema šta......Al to zimi kad ih skinem...pozzz:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

ne kenjajte za udobnost u mk2, tamam da su od Citroena sjedista opet je to dvica :lol:
ja postavio trapove,amortizere,sjedista od mk3 u mk2 i opet isto a u mk3 je druga prica:lol:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

E bgm devile provozam te ja kad god hoćeš ko d mene inače dvica nikad nije lupkala jeste tvdra i to sve stoji al sad ljulja najviše pa ti vjeruje ako hoćeš ako nećeš opet tvoj problem...pozzz:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

ne lupka ni kod mene nista, utegnuta je max ali rijec udobnost je daleko od dvice:lol:
tvrde su sa klasicnim ovjesom a pogotovo sa sportskim
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Hheheheh stavi žute opruge kažu da su najmekše pa ćeš da vidiš ili dođi u sa da te provozam.....znam šta pričam..:):cool:
 
Top