Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Hvala ljudovi...obručebve ima i od mk2 i od mk3, ove sive poklopce a fale još scrni i to je čitava kolekcija..to ne prodajem a ima toga na otpadima i kod vulnaizera..pozzzzz:cool:

stefan je napisao(la):
uredno kao i uvijek ;)
Ah picajzla čovjek....cccccc:cool:
 
Legend
ja sam sebi za zime uzeo one alu 14 trojkine nekako mi ljepse nego celicare, nikako da stignem da slikam, mada i celicne lijepo izgledaju sa obrucevima i poklopcima ;)
 
Član
Ma drug jesu fine one alu za zime al meni nije alu felga za zime jer je polagana i jbg ovo su tara auta tako d apo meni nije baš najbolje riješenje...a ove čeličare su meni jedne od najepših za dvicu..pozzzz:cool:
 
Član
Je l imoguce da je veci ET na onim alufelgama nego na ovim celicarama :icon_question:
ekstra felge a i ja bi prije one 14 alu sto je stefan uzeo kad bi birao ;)
Ekstra rore,samo jos magle za styling i nema vise sta raditi ;)
 
Član
One felge alu et 34, a ovih je 38 mislim...imam ja distance za nazad naprijed je svakako širi i tamam je to...al idu na proljeće druge felge...a Maglenke su dogovorene smao trebaju da s epostave na uto uskoro...sve zavisi od druga Noketa...pozzzz:cool:
 
Član
Auto je spremno za zimu, tj,promjenjea tečnost stavljen g 12 koji ima tačnu mržnjana sad -34, nasuto ulje castrol magnatec 10 w 40, filerti naravno pormjenenji, naftni, gume kupljenne naprijed dunlop, nazad sava sve 4 nove.Zatim zamjenjena krovna lijeva lasjena stavljena haman nova, onda nabavljen čep jedan na prag znači s ad su sva 4 na autu...i stavljenna plastična zaštita ispod koju zimi stavljam iz dosta razloga.......spreman je za zime evo nekih slika iz garaže......


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us...
 
motor se cakli, isti sam ti :D
ja kupio na OMV-u ono plavo sredstvo za pranje motora i pocela mi se gulit crna boja sa dekla :lol:
 
Član
Da se razumijemo motor nije oprat nego hga samo saprao od prašine tj od vode koju sma vadio strau jer sam mjenjo termostat, pa posvuda bilo permant...a inače je uvijek takakv jer ima zaštita.....hvala svima na poz komentarima trudim se d aga održavam kako treba tu mi dosta pomaže stari koji je uvijek za org i kvalitet...pozz momci...:cool:
 
Top