Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

hahahah moram nekako...ma ja sma zadovoljan sa ubrzanjem mada uvijek može bolje...xd:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

frendu 8 km košta univerzalni vakum držač mobitela , fiksiraš , snimaš , ne rizikuješ...
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

rinaldo je napisao(la):
frendu 8 km košta univerzalni vakum držač mobitela , fiksiraš , snimaš , ne rizikuješ...
Ok hvala na savjetu moraću uzeti tu stvar pa ko čovjek voziti i snimati...pozzz:cool:
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

bad_look je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
frendu 8 km košta univerzalni vakum držač mobitela , fiksiraš , snimaš , ne rizikuješ...
Ok hvala na savjetu moraću uzeti tu stvar pa ko čovjek voziti i snimati...pozzz:cool:

a jesi se ti nalozio :D
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

hahahhaha...ma nisam.....to ja sad snimio i opet nekad prestupne......klip...xd:D
 
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

fino ide, samo sto obrtaji lete u nepovrat:lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

AAA jesi ti zapeo za obrtaje........lijen mi elektičar treba da dođe svakog dana da to fino spoji.....pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

bad_look je napisao(la):
Eh eto ja sam bgm uspio upravo tako kako si napisao, lijevom snimao desnom šaltao nekako jbg....pozzz:cool:

pa dobro lakse je tebi nemas previse kilowata,,kod mene vuce na sve strane,,nikad vise snimat i vozit:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

Svarno mi se svidja golf tvoj.Ima puno dvica koje su vise "sredjene" ali tvoj mi je nekako najbolji,vidi se da vodis prvenstveno racuna o samoj ispravnosti pa onda o tuningu.Svaka cast i bas fino ide ako uzmemo u obzir da je 1.9td :cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

Sarajlic je napisao(la):
Svarno mi se svidja golf tvoj.Ima puno dvica koje su vise "sredjene" ali tvoj mi je nekako najbolji,vidi se da vodis prvenstveno racuna o samoj ispravnosti pa onda o tuningu.Svaka cast i bas fino ide ako uzmemo u obzir da je 1.9td :cool:
Hvala što tako misliš drug,,,ja sam picajzla sve mora biti u najboljem predu i tehnički ispravno tako ti je kod mene....a ide fino ja sam zadovoljan....pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

hahah ma šaltam koliko znam ..xd....ma ide dobro za svoje godine i snagu motora.....hehehe..hvala svima..pozzz:cool:;)
 
RE: Golf 2 white--german style.... Nove slike i video ubrzanja

bad_look je napisao(la):
hahah ma šaltam koliko znam ..xd....ma ide dobro za svoje godine i snagu motora.....hehehe..hvala svima..pozzz:cool:;)

ma taj je motor idealan za mk2,pogotovo sto nema zaebancija prilikom ubacivanja, sve pase sa 1.6 motora...
sad se ne bojis ni jednog brda:lol::lol:
sto ne dogovorite kakav okrsaj ti i ovi INTERCOOLERI :lol::lol:
ja sam reko da cu im najavit kad budem dolazio u SA:lol::lol:
 
Top