Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

Hhahha upravu si Enese...al teško bgm dok je za svakodnevne upotrebe ne isplati se to...mada su to moji planovi vjeruj mi od početka ne bib io niko sretniji od mene d aje u podu sa nekim bbs-cama...heheh..pozzzz:cool:
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

='bad_look' pid='1038023' dateline='1324851793']
Jesi bio sam dole juče oko 3,4 čeko u onoj gužvi nerviro se što nisi maho sviro...heheheheheh hvala drug..pozzz:cool:
[/quote]

U 3 i 10 tacnije sam te ja vidio , ma nisam bio siguran da si ti , pa reko da se ne provalim hahahahah :icon_biggrin: ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

G2_1.6B je napisao(la):
='bad_look' pid='1038023' dateline='1324851793']
Jesi bio sam dole juče oko 3,4 čeko u onoj gužvi nerviro se što nisi maho sviro...heheheheheh hvala drug..pozzz:cool:

U 3 i 10 tacnije sam te ja vidio , ma nisam bio siguran da si ti , pa reko da se ne provalim hahahahah :icon_biggrin: ;)
[/quote]
Ma jesi jer mi je trebalo da uđem u BBi jedno 20 minuta kolika je gužva bila...hehehehhehe
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

Tacno me stid kada ti pogledam motorni prostor :lol: Jaro svaka cast ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

Hhahahah dovuci opraćemo i tvoj...hahaha...tako je to kod emne..mora sve biti čisto...hahaha...:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

lako je kad tebi, nemas pametnije posla nego lickat auto:lol::lol::lol::lol:
ja nemam kad ni oprat kako treba, sav je u blatu, al i bolje je jer blato skida bore, izgledace mladje poslije tretmana:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

hahahha...to i ja perem jednom u gododni...ne smijem ga oprati na ovom minusu a i slaba mi garaža a bio bih on uvijek čist pored mene..heheh..pozzzz:cool:;)
 
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

bad_look je napisao(la):
hahahha...to i ja perem jednom u gododni...ne smijem ga oprati na ovom minusu a i slaba mi garaža a bio bih on uvijek čist pored mene..heheh..pozzzz:cool:;)

ma da mi je da pocnem radit u firmi kako treba pa cu i ja lickat auto a zasad nista, nego trpaj alat u gepek i pravac arbajt:lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

hahahha ja i ne radim student sam.......al oguli starog za ovog golfa mogo je do sad mk 4 vozati da s eon pito....al dvica je zakon auto koje ima dušu...heheehehh:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

da mi je da me stari sponzorira ko tebe ovaj golf bi vec imo 200ks:D
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Izolacija...Postavljena....:)

e jbg polahko idem ka tome...heheheeheheeheh..zato i imamo smao edno auto u koje smo dosta uložili i danas dan ulažemo...pozzzz:cool:
 
Top