Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style...Malo tereta....

jest ga lola nadruko:lol:

isto je tako bilo i s mojim golfom, on je nama kucu sagradio, kad sam vidio sta je stari u njega crijepa za krov natovario:icon_eek:
i nije se raspao :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Malo tereta....

ma moj tovari i smao vozi boli njega briga za stayling...heheheheheh:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style...Malo tereta....

opet da kazem, SVAKA CAST!!! dokazao si da je ovakav styling umjetnost,a ne neka velika materijalna mogucnost! :cool:


a sto se tereta tice,jbg zivot je to mora se :D
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Malo tereta....

Ma trudim s ekoliko mogu...hehhe...hvala drug ..pozzzzz:cool:
 
RE: Golf 2 white--german style...Malo tereta....

ja ti se divim pa imas volje ulagat u auto ti se trudis ulazess rad trud pare sve a netko drugi unistava bas se sjecam kad sam ja tek bio polozio kad sam djelio auto sa starim ja se trudim sve sredim operem stari uzme dodje auto čitavo blatnjavo drukcije kad sam vozis nego ovako divim ti se tj ja bar nemi imo zivaca sretno pozz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Malo tereta....

dadao_style je napisao(la):
ja ti se divim pa imas volje ulagat u auto ti se trudis ulazess rad trud pare sve a netko drugi unistava bas se sjecam kad sam ja tek bio polozio kad sam djelio auto sa starim ja se trudim sve sredim operem stari uzme dodje auto čitavo blatnjavo drukcije kad sam vozis nego ovako divim ti se tj ja bar nemi imo zivaca sretno pozz

joj dado mislim da smo to svi prosli, na ovaj ili onaj nacin. Ja se uzasavam pepela od cigara, cigara uopste
moj cale cim sjeda u auto pali cigaru:icon_eek:
ajd mu dogovori:icon_mad:
ali bitna je volja, i kolega bad_look to dokazuje:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Malo tereta....

Ma dobro sluša on mene...i ne uništava au to al da pazi ko ja to NE..ostalo je ok...hehhe..pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Malo tereta....

heheheh ovaj golf je nas jednom preselio znači sve sa njim prevukli tako da vjerujem u sve...pozzzz:cool:
 
Top