Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

dobra stvar, mnogi bi puno dali da ih nadju,cekamo slike sa montaze;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

Montaža poslije zime dok skontam gdje prekidače staviti...i još neke sitnice da nabavim tj...plastiku na koju idu prekidači za konzolu i čepove na tapacire...hvala svima..pozzzzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

bad_look je napisao(la):
Montaža poslije zime dok skontam gdje prekidače staviti...i još neke sitnice da nabavim tj...plastiku na koju idu prekidači za konzolu i čepove na tapacire...hvala svima..pozzzzz
Kad sam ja u svog Golfaca ugradjivao el.podizace prekidace sam montirao na tapacirunge vrata na mjesto kurble za vintanje prozora i odlicno se uklopilo ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

cesto uletim u ovu garazu da vidim sta ima.. golf je extra lijep kultura cista, svaka cast.. a za te prekidace. mislim da bi najljepse stojali na srednjoj konzoli gdje im i jest mjesto.. al to je samo moje misljenje :) sretno u nastavku pozz!
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

imam ja srednju konzolu sa mjestima za te prekidace ako ti treba...

ili mozes staviti prekidace na tapacirung, ondje gdje dodje ona ladica plasticna, sa gornje strane...kontas..
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

Hvala svima na komentarima...kontam ja to nekako u ovu konzolu votex ubaciti pa ćemo vidjeti.......pozzzz

Ovako nešto kontam odraditi pa sad me interesuju vaši komentari valja li????


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

drug ako ti je obicna ona konzola, mozes dodati ravnu plocu plastike iznad pepeljare
izrezati rupe za podizace, da bude fino uklopljeno, a mozes i pepeljaru izmjestit i svasta nesto,,,
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

bad_look je napisao(la):
Hvala svima na komentarima...kontam ja to nekako u ovu konzolu votex ubaciti pa ćemo vidjeti.......pozzzz

Ovako nešto kontam odraditi pa sad me interesuju vaši komentari valja li????


Uploaded with ImageShack.us



E druze imamo iste zelje , da mi je negdje naci ovu votex konzolu samo bi je ja napunio cukicama raznoraznim :)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

ma ova mi je konzola kontam to ovako odraditi...pozzzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

Ma vidjećemo kako će biti al najvjerovatnije ovako...hvala svima..pozzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..--el.podizači....

Eh nova godina i odmah problemi sa autom, tačnije nije htjelo da uplai sve uredu naftni filter akumulator dobar itd..kad ono grijači od 4 grijača samo jedan malo grijao ostali nikako nisu radili..Danas i to zamijenjeno uzeta 4 nova wurth....pozzzz
[/URL
Sad pali ko mina...hahhahahahah
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..--Grijači.......

10km jedan bio sva četiri uzeo i ruke 10 km i eto 50 km lagano...hehehhehehe..pozzzz
 
Top