GOLF 2 TDI 400HP vs KAWASAKI ZX6R

GOLF 2 TDI 400HP vs KAWASAKI ZX6R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sami cuneri vamo,bas me zanima sto onda neki pojedinci koji pisu i na neki nacin pljuju njegov auto,ne urade projekat slican njegovom?samo su jaki na jeziku i tastaturi.....

neka Lija slozi megana da ide vako :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Svi hoce da sloze auto sa malo svoga znanja i usput kojeg prijatelja. :lol::lol:
Pa nije to biciklo da ga sklepas.
Covjek voli ovo sto radi i nije mu zao dat pare u ovo, svaka mu cast
 
Član
Amer-civic je napisao(la):
Svi hoce da sloze auto sa malo svoga znanja i usput kojeg prijatelja. :lol::lol:
Pa nije to biciklo da ga sklepas.
Mislim da nisi razumio.. hoce ljudi da kazu da danas nije nista problem napraviti samo je problem vrijeme i novac naravno ;)
 
Član
nista nije nuklearna fizika sve se moze napraviti ili po svome ili po projektima kojih je dragi internet prepun, samo sto kaze mrva pare i vrijeme nikad to dvoje u kombinaciji sklopiti :D I ja prvi nisam nista reko protiv ovog auta i rada i znanja i vjestine vlasnika.. ali dati 12000e za auto koji moze ici samo po pravcu i ceka kad ce se razletiti masina... ne hvala za mene osobno to ne vrijedi pa da ide 4 sekunde na 402
 
Mrva je napisao(la):
Amer-civic je napisao(la):
Svi hoce da sloze auto sa malo svoga znanja i usput kojeg prijatelja. :lol::lol:
Pa nije to biciklo da ga sklepas.
Mislim da nisi razumio.. hoce ljudi da kazu da danas nije nista problem napraviti samo je problem vrijeme i novac naravno ;)

Ma razumio sam ja, covjek voli raditi ovo sto radi i nije mu zao ulagat pare
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
nista nije nuklearna fizika sve se moze napraviti ili po svome ili po projektima kojih je dragi internet prepun, samo sto kaze mrva pare i vrijeme nikad to dvoje u kombinaciji sklopiti :D I ja prvi nisam nista reko protiv ovog auta i rada i znanja i vjestine vlasnika.. ali dati 12000e za auto koji moze ici samo po pravcu i ceka kad ce se razletiti masina... ne hvala za mene osobno to ne vrijedi pa da ide 4 sekunde na 402

e pa vidis u ovome boldiranom je stvar, ti nebi, ne bih ni ja, ali nekome je to CEJF i neko ce to uraditi. i sto bi sad mi tu pametovali sa nekim drugim idejama kad to liku mozda nije cejf i isto ko sto ti nebi uradio ovo sto je on uradio, on mozda nebi uradio nesto sto ti bi...

veoma jednostavno, ne cine nas iste stvari sretnima. opustite se ljudi malo ;)
 
Član
:icon_cry:

Gdje sam ranije, a imao sam i kokica i piva i volje i vremena:icon_question:

Sve propustih.:icon_cry:

E sad, ovako. Vidio sam auto u Gradišci, svaka njemu čast, ja mu skidam kapu.
Iskreno, nikad ne bih slagao ovakav auto i da imam znanja i para i uslova i,...
 
Član
@ emir fuckin forum i postoji da bi se ljudi razgovarali razmjenjivali misljenja i kenjali po temama. Nemora svaki post biti BETON PLAFON EXTRA OVO ONO ima ljudi i sa drugacijim misljenjem zar to nije uredu i pokazati i javno reci ili se samo uklopiti u masu?
 

IGY

Član
eto zasto forum propada, svi pljujete nesto a rijetki su i saraf zavrnuli kako treba

lock da ne bi islo u dalje rasprave
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top