Golf 2 TD pitanje ?

Golf 2 TD pitanje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam znao gdje da stavim ovu temu,odma da se izvinem na pocetku ako sam pogrijesio,neka moderatori ne zamjeraju ili neka premjeste hehe :icon_exclaim:

Mozda malo glupo i smijesno pitanje ali eto cisto jer me zanima,siguran sam da na ovom forumu ima dosta iskusnih koji su probali i znaju .......

Naime interesuje me maximalna brzina golfa 2 TD (51 KW ,70 KS ) .....Znaci u nekim normalnim uvjetima na ravnici heheh (nizbrdice ne racunamo :lol: )

Pa eto cisto onako informativno jer me zanima,sve najbolje i pozzz ;)
 
pa sat bi pokazivo nekih 180km/h al trebas mjerit GPS-om da vidis kolko tacno moze ic, moja procjena je 165-170km/h max brzina
 
na prvoj ravnici opletes do poda hehe........ja i frend smo na autoputu prema Viru u Hrvatskoj vozili takvu dvicu 170 - 180.
 
BHT Ovisnik
sve zavisi od stanja motora,mi smo nasu jettu 1.6d 40kw po satu 165,navigacijom potvrđeno 159-160 na autoputu cisto da oprobamo i spustili smo,a 160 po satu se opet moze drzati tako po mojim predpostavkama ako je ocuvan moze 180
 
Član
trebao bi ici od 175 do 180 ako je sve 'na svom mjestu',,,,kad dizelasi obicni dule prko 160
 
ma nije taj motor za tu brzinu, za njeg je max 120-130km/h to ti govorim iz iskustva jer sam se qurcio i sj*o 2 motora 1.6TD Intercooler
 
Član
mk2 1.6TD ja i rodjak vozili 190km/h :icon_smile: (po njegovom satu) prema banja luci
nismo sa gps-om testirali
 
Član
EVO_IX je napisao(la):
mk2 1.6TD ja i rodjak vozili 190km/h :icon_smile: (po njegovom satu) prema banja luci
nismo sa gps-om testirali

:cool: Jedini pravac koji obozavam:cool:
Sto se tice tvog pitanja, dodji na ovaj pravac, pa cemo da testiramo! Bicu ti pratnja:cool:
 
Član
Evo ljudi imao sam priliku da probam neki dan ali neznam da li mu je to top speed jer mi preko 160 nestalo pravca ........najduzi pravac u mojoj okolini koji sam uspio da nadjem bio je dovoljan za 160 km/h cini mi se da ide jos ali osjetim da mu treba dosta dosta duuuuugooo :D
 
Član
http://www.autoweek.nl/carbase_data.php?id=3247&cache=no


evo vam pa pogledajte..fabricki mu je 160..ali kod nas u bosni moze on i 200..;)
 
AnDel je napisao(la):
trebao bi ici od 175 do 180 ako je sve 'na svom mjestu',,,,kad dizelasi obicni dule prko 160
gdje su ti dizelasi sa 40kw da idu 160?daj ba ne budi te smijesni.

bakee je napisao(la):
http://www.autoweek.nl/carbase_data.php?id=3247&cache=no


evo vam pa pogledajte..fabricki mu je 160..ali kod nas u bosni moze on i 200..;)
moze,u slobodnom padu:)

EVO_IX je napisao(la):
mk2 1.6TD ja i rodjak vozili 190km/h :icon_smile: (po njegovom satu) prema banja luci
nismo sa gps-om testirali
reci rodjaku da mu je sat vise nego pokvaren:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top