Golf 2 TD-IC 1.6 Instalacija problemi

Golf 2 TD-IC 1.6 Instalacija problemi

Član
Pozz.
Radi se o problemima na instalaciji kod golf 2 1.6 gtd intercooler.
Problemi su slijedeci od kad sam kupio neke sam rijesio neke jos nisam.
1. Ne mogu blic svjetla palit tj.duga dok kontakt ne upalim sto kod golfa normalnog moze
2. Ne radi lampica od dugog svjetla ona plava
3. Kad sam spojio sat sa obrtomjerom palila mi se zujalica od ulja, to sam rijesio spajanjem zute zice sa indikatora na masu.
4. Kad upalim duga svjetla sat obrtomjer prestaje da rad i sat koji mjeri vrijeme, opet kad kratka upalim normalno se ponasa.
5. Ukoliko upalim i ugasim duga svjetla konstantno mi blinka lampica od temperature, takodjer ako je ne sacekam kad palim auto isto se desava i ako nije motor zagrijan i slicno.
 
kilometar sat ne ispravan. 99%
pogotovo ako su ti se kvarovi javili nakon ugradnje tog sata sa obrtajima, onda nemas sta mislit, vec u pitanju je sat,,, a ako si imao te simptome i prije, onda je instalacija, komande..tabla od instalacije itd..
 
Član
Dobio sam tako auto, nisu obrtaji radili, i bile su ove gfreske, i sad sam samo obrtomjer napravio da radi i nista sve staro osim obrtomjera, proban i drugi sat, isto sve. :/
 
pocupaj svu motornu instalaciju i tablu sa osiguracima, nadji drugu (do bilo kojeg dizela golfa 2) i ubaci i rjesit ces probleM
 
Član
otidji ti majstoru to i jeste danas najgore sto svak sve znai mjesa se u sve tu moze biti mnogo problema tako da najbolje je da odes kod neko ko zna
 
Top